Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükületem van, lankadt...

Fityma szükületem van, lankadt állapotban hátra tudom húzni a bört, bár néha kicsit nehézkes, merev állapotban meg talán a negyedéig vagy addig se! Teljes vagy részleges körülmetélés a jobb? győrben melyik doki az aki szépen dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem teljes körülmetélésem volt és azt tudom mondani, hogy nagyon rossz így, most nagyon sok pénzt fogok majd fizetni azért, hogy legyen ott valami... ha nem is rendes előbőr, mert arra már nincs esélyem, mivel lecsonkolták... de szerintem keress valami dokit, aki a részleges metélést megoldja neked, a teljes metélést zárd ki, ha ilyet ajánlanak, akkor hagyd ott az orvost. Egész biztos, hogy neked nincs szükséged rá!
2011. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Délelőtt voltam bent győrbe. Először a Mosonyi doctorúrhoz volt időpontom, megvizsgált, nagyon rendes volt, átirányított a gyerek ambulanciára mivel még nem vagyok 18. Ott is megvizsgált a doki Dr. Antal Péter, nagyon szimpatikus volt, megvizsgált és végül felírt egy kenőcsöt és ha esetleg az nemhasznál utána jöhet szóba a műtét. Mindakettő dokitól csak jót tudok mondani így elsőre.
2011. aug. 15. 12:37
 13/13 anonim ***** válasza:

No de mit mondtak, milyen műtét jön utána? Kérdezz rá, ha nem akarod, hogy az egész bőrt lecsonkolják rólad is!

Részleges metélés legyen, erre figyelj, hogy a lehető legtöbb bőrt meghagyják, ne legyen több veszteséged, mint amennyi föltétlen kell :(

2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!