Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Figyelt kérdés
nekem úgyvan hogyha felvan álva akkor nemlehet lehuzni a fitymát csak picit és ha pedig nincs felálva akkormeg majdnem lelehet húzni a fitymát.:s
2011. szept. 21. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Lehet. Kinyalhatod a barátnődet, vagy ő izgathatja a nyelvével a makkodnak azt a részét, amihez hozzáfér.

Ha dugásra gondolsz, akkor viszont nem lehet.

2011. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
nem lehet. fájni fog,vérezni,fertőzéseket adsz át a partnerednek(mert ugye nem tudod rendesen megmosni) menj el orvoshoz
2011. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet. Műtesd meg minél előbb
2011. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ekkora szopást xd. köszönöm azért a válaszokat:)
2011. szept. 21. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha megműteted, a barátnőd majd megmutathatja neked, milyen az a sz0pás! Sikeres műtétet! :)
2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül kell megműttetni.Nekem is volt régebben ilyesmi, de sokat nyújtogattam a bőrt, és most már minden rendesen funkcionál.
2011. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a picit megnyugtató választ:) szerintem énis eztfogom tenni
2011. szept. 21. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Fürdés után csináld, amikor föl van puhulva a bőr, vigyázz, hogy ne repedjen meg a fityma érzékeny belső bőre, amikor tornáztatod... krémet is írhat neked a doki hozzá, amivel megelőzhető, hogy a húzogatás során gyulladás legyen, meg puhul attól is a bőr. Legyél türelmes. Ha sok hétig csinálod és nincs eredmény, akkor a műtéti beavatkozások közül válaszd azt, amivel a legtöbb fitymát meghagyják. (Tapasztalat, hogy érdemes)
2011. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Velem is volt már ilyen. Felállva nem tudtam hátrahúzni csak egy kicsit, de elkezdtem mindig picit hátrébb húzni és egy idő után "beedződött" és működik rendesen. Először mindenképp próbáld meg ezt :D Csak aztán el ne felejtsd minden nap, esetleg minden másnap ezt csinálni, mert visszaszűkülhet. Én is abbahagytam egy hétig és kezdhettem előröl...
2011. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket:DDD
2011. szept. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!