Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 napja metéltek körül...

18 napja metéltek körül (teljes), eddig nem volt semmi baj, szépen gyógyult, stb. Ma megpróbáltam először kiverni a műtét óta (3 hét elvileg amíg nem lehet). És rendesen bedagadt alul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:26
1 2
 11/20 tetris ***** válasza:
43%
Férfiak! Hogy van ez nálatok? Ott van egy (női) nővér az orvosnál, amikor ezeket az intim dolgokat megbeszélitek? Nem ciki?
2011. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért a nőknek nem ciki mikor a nőgyógyászhoz megy és be kell terpeszteni, miközben vagy vér vagy más folyik belőle és fertőzött? Ez olyan baromság, nekik ez a dolguk, hozzá vannak szokva mindenhez.
2011. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de a lényeget kihagytad! 18 nap után sikerült elmenned? :D
2011. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem volt ciki a nővérrel beszélgetni meztelenül..:D


Nem, nem sikerült, de nem is mertem úgy intenzívan húzogatni, mert a varratok még bent vannak (igaz már egyre inkább lazulnak és lógnak ki) és nem akartam erősen megrántani, nehogy baj legyen. És hamar is hagytam abba, mert észrevettem, hogy kezd duzzadni.

2011. jún. 29. 09:41
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

ja, csakhogy egy nő nem megy nőgyógyászhoz amikor menstruál...

30/N

2011. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

Te jó ég, miért kellett teljes körülmetélés??????

Cukorbeteg vagy? Más esetben nem szokott kelleni

2011. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"ja, csakhogy egy nő nem megy nőgyógyászhoz amikor menstruál...

30/N"


Olyan okos vagy... Gondolod csak menstruáció alatt vérzik egy nő? 30 évet éltél le nőként és ennyit sem tudsz, gratulálok...

2011. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mért metéltetted körbe magad?
2011. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Én se értem, kérdező!

Te cukorbeteg vagy, vagy miért metéltetted körül magad????

2011. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem meg keméyn fitymaszűkülete volt és már csak a szike segített... nekem isezt mondták az oldalon h menjek orvoshoz aztán 1 kedves ember írt privit h neki is ez volt de rózsaolajjal kenegette meg pl wc után lemosta a makkot aztán megtörölte ,bemerevítette és úgy próbálgatta... én nem mertem elmondani az ősöknek,ezért én is elkezdtem ezt csinálni...,imvel h hülye voltam meg nem is volt rá időm ezért ritkán csináltam... de VAN HATÁSA!!! szal nekem bejött ;)
2012. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!