Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőttkorban a fitymaszűkület...

Felnőttkorban a fitymaszűkület krémmel vagy más nem műtéti gyógymóddal orvosolható?

Figyelt kérdés

Felnőttkorban a fitymaszűkület krémmel vagy más NEM műtéti gyógymóddal orvosolható?


Merev állapotban nem könnyen, de hátrahúzható a fityma, nem is fáj anyira, viszont a maszturbálást és a szexet nagyon-nagyon megnehezíti.

Olvastam, hogy gyermekkorban Diprosalic- krémet írnak fel az orvosok. Ezt, vagy ehhez hasonlót felnőttkorban is lehet használni? Ha igen, akkor van recept nélkül kapható?


Háziorvost, urológust és sebészt lehetőlg elkerülném...


2009. márc. 30. 21:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
(nem vagyok orsvos csak UTÁNANÉZTEM)
2010. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Közben nézelődtem tovább, és ezt a cikket találtam:

[link]

érdekes, mindenképp olvasd el, ha nem tudsz angolul, hasznbáld a google translate-et. egyébként nagyjából arról ír, hogy hogyan tudod OTTHON, MAGADNAK megoldani ezt a problémát ("tágítással", ami közel sem annyira rossz dolog, mint amilyen szörnyen hangzik:D)

Szóval igen, a műtét, körülmetélés IS elkerülhető (ne értsd félre, továbbrsa is azt mondom, hogy nem árt ha orvoshoz fordulsz)

2010. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is kaptam szteroidos krémet, orvos írta fel és nekem használt.(elég komoly szűkületet oldott meg, am elocom a neve, orvostól meg lehet kérdezni)...
2012. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

,,Én is kaptam szteroidos krémet, orvos írta fel és nekem használt.(elég komoly szűkületet oldott meg, am elocom a neve, orvostól meg lehet kérdezni)...,,

Hello, te hanyeves korodban hasznaltad a kremet?

2013. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hat tiszta hujek csodulete, a fitymaszukulettel szexelni se lehet, es megallas nelkul begyulladhat mivel serul a hirtelen mozdulatoktol, es csak fajdalmas szex lehet utana meg az ejakulalast is visszatarthatja elzarhatja ami meg nagyobb gyulladast okozhat, meg a tisztitasa is eleg korulmenyes. Meg amugy ezt a mutetet mar babakorban elvegzik csak utodott szulok nem tudnak ilyen dolgokrol, nem felnottkori betegseg hanem gyerekkori, es sok veszelyel jar, a folyamatos begyulladastol a korokozok termelodhetnek es a gyulladas a hugyuton keresztul lehuzodhat a herekig ami meg nehezebben kezelheto es folyamatos gyulladasok utan meg rak is lehet belolle.
2015. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Czinkóczi Márk válasza:
Az utolso kommentelő nagyon buta
2018. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!