Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most fitymaszűkület vagy...

Ez most fitymaszűkület vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Na szóval a fitymám eltakarja a makkomat.csak epp a hegye látszik ki,meg nem is keményedik be rendesen.A barátnőm szerint valami nincs rendbe vele és azt mondja hogy néha kellemetlen szaga van.pedig tiszán tartom...Segitsetek!!! 17F
2011. júl. 22. 18:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2011. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
szerintetek ez most akkor mi??irjatok sokat segitene!!!!
2011. júl. 22. 18:57
 3/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de javaslom, hogy doki. Inkább egy fölösleges út a dokihoz, mint valami betegség. Sok sikert!
2011. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
a második vok én fitymaszükületre tippelnék e menj el vele orvoshoz
2011. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
ha nem tudod felhúzni a bőrt,akkor fitymaszűkület,és valószínű hogy körül fognak metélni.
2011. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Fel tudom huzni de mindjar vissza is megy,nem marad ugy ahogy kellene.akkor most mi van??
2011. júl. 22. 19:46
 7/43 anonim ***** válasza:
45%

ha a makkot fedő bőrt nem tudod hátrahúzni rendesen,vagy ha hátrahúzod feszül vagy fáj akkor szükületed van.Ha ezek nem állnak fenn,akkor másról van szó.


Na hátra tudod húznia a makkod fedő fitymád ha lankadt vagy ha áll a péniszed?(ha igen akkor nincs szükületed)


1..Mennyire tudod hátrahúzni lankadt és állva?

2.Feszül ilyenkor vagy fáj?

3.Mióta áll fennt ez?


A te korodban sajna hiába mosa valaki rendesen meg,néha be kell venni illatosított,vagy illat mentes intim törlőkendőket is nap közben mert sok kamasznak bebüdösödik a farka akár pár óra alatt a fürést követően.Próbáld ezt nyugodtan ki.



Akkor ha fájna,feszülne akkor vízben fürdés közben kezd el állva hátrahúzni rendszeresen a fitymád és mindig majd hátrább tudod húzni és lazulni fog a bőr és helyre jöhet hetek,vagy pár hónap alatt.


Körülmetélni csak komoly szüklete esetében kell valójában,de sajna sok orvos egyből erre akarja rávenni az betegeit,de fityma plasztikával helyre tudja az orvos hozni,ilyenkor megmarad a fitymád is és seb is szépen gyógyul.Ha beavatkozásra kerülne sor inkább ezt válaszd.


Ja a büdöség az vana te korodban hogy nem betegséget jelez,de akár egy fertőzéstől is lehet büdi.De simán egyedül,vagy barátnőd kiséretében elmehetsz urologushoz megmutatni,csak mond meg neki milyen vizsgálatot szeretnél és a prosztatvizsgálatot akarna akkor ha te nem szeretnéd akkor megmondod nem járulsz ehhez hozzá.De akár sima háziorvosnak is meg lehet mutatni,ő is látja ha baj van és a legroszabb esetben tovább küld megfelelő orvoshoz.

2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem szükületed van,a fékeddel van szerintem valami,de azt is megtudja nézni a házidokid is,azt szikével szokták helyre hozni,műteni,után l ehet is haza menni,kb 10-15 perces beavatozás de jobb orvosnak elmondani,megmutatni.Ha simán elmész orvoshoz az megmondja mi a helyzet vele,atttól még nem kell műteni azonnal,az hogy megnézi még nem jár semmi kötelezettséggel feléd,de legalább tudod mi a helyzet és attól ha nem akarsz még mindig nem kell műteni.De jobb megmutatni.
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
67%

Hali!



Az nem lehetséges, hogy a fitymaszűkületed miatt gátlásos lettél, emiatt nem teljes a merevedés? Esetleg nem érzed úgy, hogy korán elmész? A kettő ugyanis összefügg, és ha még pluszban fitymaszűkület is fennáll, akkor a fiúk általában magukba zárkóznak, ahelyett, hogy megbeszélnék a dolgot valakikkel, akikben megbízhatnak, baráttal vagy barátnővel.


A 66%-osra meg ne hallgass, mert orvosnak képzelni magát, helyenként rólam koppint, és megnyílásra való segítés helyett visszazárja magukba a kérdezőket, amit még a tisztelt moderátorok sem vesznek észre, vagy nem tulajdonítanak neki jelentőséget.

Amit pl. a prosztatavizsgálatról írt, az úgy ahogy van már nem nevetséges, hanem SIRALMAS! Én voltam prosztatavizsgálaton nem is olyan régen, neki meg még nagyon valószínű, hogy zsenge kora ellenére nem végeztek el ilyet, ahogyan fitymaszűkülete sincsen. A személyes tapasztalatom az, hogy csak indokolt esetben végzik, és sokaknak félelmei ellenére egyáltalán nem kibír6atlan. Viszont ha vmi genny van a prosztatában, az okozná-e a merevedési zavaraidat, és az kimutat6ó, az prosztatavizsgálat nélkül NEM FOG MENNI! Kialakul6 uakkor egy először akut, a későbbiekben viszont krónikussá is elfajuló prosztatagyulladás, amitől már sok még tizenéves fiatal is szenved, nekik sajna KÉNYSZERBŐL kell járniuk prosztatafejésre RENDSZERESEN, szóval ha választani lehetne, hogy 1xI PROSZTATAVIZSGÁLAT, vagy RENDSZERES PROSZTATAFEJÉS, akkor alaposan meggondolnám a helyedben melyiket választanád.


Jómagam sem vagyok orvos, hogy mindezt kerek perec kijelentsem, de nekem legalább van egészségügyi végzettségem, amiről hivatalos okiratot fel tudok mutatni (nem is egyet), azonban a 66%-os hozzászóló (előző kettő írója) még csak alig serdült ki a tinikorból, ill. nem is biztos, hogy egy személyről beszélhetünk, ugyanakkor immáron a hozzászólásaival BIZONYÍTHATÓAN KÖZVESZÉLYESSÉ VÁLT, NEKI NINCS RÓLA PAPÍRJA! Éppen ezért ezúton kérem a tisztelt moderátorokat vegyék már észre, amire egy ideje már próbálok rámutatni, és nem az eddigi struccpolitikát folytatni, mert az, hogy mi kerüljön leírásra, mi segít VALÓJÁBAN az embereknek, azokért ők felelnek!



Én pedig, amikor -- lassan már több éve -- felfedeztem a Gyakorikérdések.hu-t egy véletlen keresés kapcsán, egy teljesen jó, használ6ó, uakkor le7őségeit teljesen ki nem aknázó fórumot láttam, és amikor felfedeztem ezt az igencsak kényes témakört, a "férfiak egészségé"-t, láttam, mennyi elkeseredett, kétségbeesett fiatal és felnőtt szenved mindenféle problémával, amelyről nem mer, nem tud, képtelen beszélni valakivel, de a kérdéseiket a nagyérdemű zömmel nem veszi komolyan, vagy kifejezetten hülyeséggel traktálja, helyenként szitkozódnak, ok nélkül baxogatják őket, nem a segítő szándék vezérlik megnyilvánulásaikban, erre döntöttem úgy, hogy reformokat viszek bele az oldalba, ha úgy tetszik, egy kis színt az egyéniségemmel, egyediségemmel.

Tevékenységeim során több sikeres műtétet hajtottak végre olyan kérdezőkön, akik szégyellték problémáikat, és teljesen reménytelen helyzetben érezték magukat. A legsúlyosabb ilyen műtétet 2010. augusztus 2-án Erdélyben hajtották végre, ezt alá tudom támasztani. A többi ehhez a műtéthez képest úgy ahogy eltörpül.

Fitymaszűkületes műtétek is kerültek lebonyolításra a segítségemmel, amelyek esetében ahol a kérdezők hallgattak Rám, úgy a fitymájuk is sikeresen megmaradt, ellenben voltak olyanok is, akik nem hallgattak Rám, ők pórul jártak, egyikőjüket pedig 2010. augusztus 1-jén (fent említett műtét előtti napon) Debrecenben az urológiai Klinikákon megkínozták. Az esetnek következménye nem lett, pedig a Kérdezőnek minden segítség meg lett adva ahhoz, hogy meglépje, amit meg kellene, embertársai védelme érdekében.


Amik történtek a Kérdezőkkel, engem is megfogott, kihatással volt rám, az életem bizonyos időszakaira is, tehát a gyakorikérdések.hu-t teljesen a magaménak érzem, éreztem az eddigi években.

Ma azonban a moderátorok nem hallgatnak meg, nem válaszolnak a hozzájuk címzett normális hangvételű, érveléssel alátámasztott kéréseimre, nem képesek megérteni engem, hiába mutatok rá fontos dolgokra, nem foglalkoznak vele, cserben hagytak. Míg régebben amíg rendben volt köztünk a kommunikáció, addig gond sem volt egymással jól együttműködött mindenki mindenkivel. Nem tudom, hogy most ez csak az ő felelősségük, vagy felsőbb utasításra nem válaszol6nak, de mindenesetre egy jókedélyű, emberközpontú, és kedves honlapból lett az utóbbi időben egy szívtelenséget tükröző, bürokratikus moderációval ellátott weboldal rugalmatlan személyekkel. Én nem ezt szerettem volna elérni, és nem érzem jól magam, amióta ez az állapot tart! ;..-(


És akkor itt van ez a 66%-os kis... akárki..., aki a munkámat amortizálja, koppintja le, rontja el, és amikor egy másik hozzászólásomban ezt szóváteszem, benne a kérdezőnek szánt vigasztaló szavakkal, és az egészet úgy ahogy van, törlik, a kérdezőre meg rám nézve provokatív hozzászólását meg bennehagyják, amelyek közti különbséget már bizonyítani sem tudok, mert a moderátorok azóta eltüntették!


(Jó,... az intim törlőkendős hülyeség az nem az én javaslatom volt, de azzal sem mész kedves Kérdező semmire, mert, ha a fitymád le van tapadva, akkor oda nem jut be a kendő, azt a részt nem tudja sajna kitisztítani, azt nagy vszséggel vagy felgyülemlett szmegmásodás okozza, vagy húgycsőben (is) rejtőzködő kórokozók által gerjesztett szag, halszag vagy bármi kellemetlen, tehát a törlőkendő a számodra nem segítség, max. tüneti kezelés.)



Én úgy érzem,... több mint 300 priviző igazán nem téved7, én törekedtem mindenkivel az egyenes beszédre, a NORMÁLIS beszédre, a közvetlenségre, és >>priviüzenet által az elér7őségre, védjeggyé vált névjegyemmel pedig az visszakövet7őségre, mindezt az itt megfogalmaz6ó szabályok figyelembe vételével, a kétségbeesett kérdezőknek nyújtandó 6ékony, szakszerű segítség, megoldás érdekében. A mottóm is ez volt... "FEL A FEJJEL!"

NEKEM EZ ÍGY NEHÉZZÉ VÁLT, és itt most nem a segítőknél általános kiégésről az ún. "BURN OUT" jelenségről van szó,... hanem hogy két dudás nem fér meg egy csárdában!



********

Amennyiben a "tisztelt" moderátorok továbbra is a 66%-os hozzászólót kívánják támogatni, akinek papírja NINCS a szaktudásáról, (a hülyeségről pedig nem adnak képesítést), és nem veszik észre, amire már mióta próbálok rámutatni, hogy mennyire közveszélyesekké váltak a hozzászólásai a kérdezőkre, és a kérdező többi sorstársaira, hozzászólókra nézve, és nem intézkedik a fórumról történő végleges eltávolításáról, annyiban úgy gondolom, nem fogom én "sem" tovább "amortizálni" szakszerűségre törekvően segítő jószándékommal a gyakorikérdések.hu fórumot, hanem keresek egy olyan fórumot magamnak, ahol még képes jól éreznie magát az embernek, a kérdezőnek vagy a segítőnek egyaránt, és ahol a moderátorok is a hozzászólókért és a kérdezőkért vannak, nem pedig ellenük.


Amennyiben ez a hozzászólás, amit én most itt hosszadalmasan megírtam, vagy maga a topik törlésre kerül, azt én egyértelmű nyílt üzenetként fogom fel, és akkor önként szedem a sátorfámat, és befejeztem 1x és mindenkorra a gyakorikérdések.hu-n nyújtott segítő tevékenységemet, (ami nagyon elszomorítana... :.-( ) Ugyanis belefáradtam a küzdelembe, viszont a fórum amortizálásában, devalválódásában nem kívánok az üzemeltető cég által alkalmazott moderátoroknak asszisztálni.

Amennyiben azonban úgy érzi a gyakorikérdéseket üzemeltető cég, hogy az évek során tőlem maximális hűséggel és szakértelemmel emeltem az oldal presztízsét, és megérdemlek annyit, hogy a moderátoraik figyelembe vegyék a kéréseimet is, akkor továbbra is és eltávolítják innen ezt a 66%-os beazonosít6atlanul is beazonosít6ó, privát mail nélkül rendelkező "kotnyeles kis koppintó szemétládát", és erről az üzemeltető cég emailben tájékoztat, annyiban továbbra is örömmel szolgálom segítő hozzászólásaimmal a fórumot.

*****



Zárásképpen tőled kérek ezúton elnézést, hogy kényszerűségből nyílt levéllé vált hozzászólásommal átalakítottam az általad nyitott topik hangulatát, és némiképp módosítottam a témáját! Remélem megérted, hogy mindez ÉRTED IS történik, mert mint mindenkinek, úgy neked is nagyon szeretnék segíteni, de szeretném, ha mindezt nem mások által feszélyeztetve te7sem meg (mint pl. itt ez a 66%-os).


Én azt gondolom, hogy talán le lehet tapadva a fitymád a makkodra, ha nem jön tovább hátra, vagy pedig abszolút fitymaszűkületed lehet, de ezt ennyiből képtelenség megmondani. Éppen ezért amennyiben segítségre szorulsz, írj rám nyugodtan >>priviben, akkor viszont hivatkozz erre a topikra. Az előző kettőt író eleget tett azért, hogy engem felidegesítsen, és nem érdemli meg, hogy rólam kapar6sa le az anyagot az általa átformált értelmetlen és ártó 6Ású maszlag közreadásához, mások megtévesztéséhez!



Üdvözlettel: EE

2011. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

OFF:tudod kinek szól


Szerinem azzal hogy urologushoz vagy háziorvoshoz küldön semmi veszélyeset nem tanácsolok,orvosnak meg sose képzeltem magam,ide az ír aki akar és a tanácsot adók többéségének semmiféle orvosi,egészségügyi végzettsége nincs.Agy nem tudom miről beszélsz,te nem tudod elfogadni hogy bárki írhat.Rosszat nem tanácsoltam a srácnak szerintem.De van aki az ő korában nem akarja megvitatni a szülőkkel ezért is szoktam leírni,hogy a tévhitek ellenében vizsgálatra el lehet menni egyedül is,és csak ha beavatkozásra kerülne sor,akkor kell 18 éven alulinak szülői beleegyező nyilatkozat erről.


Hagyjuk békén egymást,te is írd le ha tudsz neki segíteni,tanácsot adni..


Én is leírom,meg mások is.Ne rám élezd ki az ellenszeved,válaszolj csak a kérdezőnek az a legjobb.Orvosnak soha senki nem adta ki magát.

2011. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!