Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen baj származhat abból...

Milyen baj származhat abból ha elszakadt a fitymámat a péniszhez kötő bőr darabkám?

Figyelt kérdés

Szeretkezés közben a barátnőm nem volt elég nedves és magába rántott hirtelen emiatt a bőr nagyon lehúzódott. Emiatt elszakadt az a kis bőr darabka ami összekötötte a fitymát és a pénisz sapka részét(nem tom a pontos nevét).

Vérzett is, de kis idő után elállt, a fájdalom is elmúlt. Viszont ha lehúzódik a fityma odáig ameddig eddig(ugye ott a seb) akkor fáj. Normális válaszokat kérek!!!


2011. júl. 24. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap mindenképp keress fel egy orvost, (urológust?) ez nem vicc, szerintem ezt azért komolyan kell venni!
2011. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hűha, ilyet még nem hallottam! De ne olyan vadul fiatalok!

Szerintem mutasd meg egy dokinak,urológusnak!

27L

2011. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is doki,nehogy később gond legyen belőle. A barátnődnek nem lett semmi baja, őt nem sértetted fel!?

Legközelebb előjáték és/vagy síkosító!

2011. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem neki nem lett semmi baja, nem lett pont orgazmusa volt és azért rántott be hírtelen

azért nem mentem orvoshoz mert azon kívül semmi baj nem lett.. szóval érzek mindent rendesen, fel áll a pisiléssel sincs gond... ez nem olyan mint a körül metélés cska nincs eltávolítva a fityma?

2011. júl. 24. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Fitymaféknek hívják és fontos feladata van,bár lehet nélküle élni,de ha rosszul forr össze,akkor cseszeheted a szexuális életedet.Fordulj orvoshoz,ez csak egy kis varrást igényel,nem is fáj mert helyileg érzéstelenítik lidokainnal.
2011. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most hogy tudom a nevét rá kerestem és webdoktorok azt írják nincs vele különösebb gond. Orvosnak azért megmutatom biztos ami biztos :/
2011. júl. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!