Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs 100%os erekcióm?...

Miért nincs 100%os erekcióm? Ez mitől lehet, szervi probléma?

Figyelt kérdés
Maszturbálásnál sincs, és hamar elmegyek, néha mikor 100%os a helyzet akkor tovább is bírom.
2009. ápr. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy kellőképpen feltuningolva.

Ha csak passióból hokizol, akkor megesik, hogy az erekció nem 100%-os.

Figyeld meg, ha nagyon be vagy indulva, akkor még masztinál a péniszed is nagyobbnak tűnik, mint mikor csak kedved szottyan és úgy állsz neki.

2009. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ez így van, meg nem bírok ki 2napnál többet...
2009. ápr. 8. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem izgulsz fel eléggé? Nekem sem áll mindig rendesen, sőt olyan is van, hogy beteszem és lelankad. Ha van barátnőd akkor próbáljatok ki pár dolgot, például hogy orálisan jól felizgat, hátha attól 100%osan merev lesz.
2009. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha hosszú ideje megvan, és az erekciód erőssége tovább romlik javaslom menj el urológushoz. Nekem 5 hónapig gyengült az erekcióm, majd a büszkeségem eldobva elmentem kivizsgálásra, ahol prosztatagyulladást állapítottak meg. Pár napja szedem az előírt gyógyszereket és már érzem is a javulást. De közrejátszhat még a stressz is, az egészségtelen táplálkozás, a vitaminhiány, valamint a kevés mozgás is.
2011. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!