Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Péniszen a bőr magától...

A Péniszen a bőr magától felhúzódik ahogy növök? .

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de vízben feltudom húzni ha nem merev. teljesen!
2011. aug. 9. 10:23
 12/21 anonim ***** válasza:
ha merev akkor nem? Mert akkor beszélhetünk szűkületről, és akkor jön a kádas módszer hogy meleg vízben kádba mikor merev próbálod óvatosan egyre lejjebb húzni a bőrt. Ha szorgos tágítgatással feljön teljesen, akkor nincs gond.Bár ha nyugalmi állapotban hátra tudod teljesen húzni, úgy hogy látoda makk peremért, akkor elvileg a tisztításában nem akadályoz, de ha izgalmi állapotban nem tudod rendesen hátrahúzni akkor később a szexuális életben lehetnek vele problémáid.
2011. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

tehát merev állapotban nem tudod így hátra húzni ahogy a képen van prezentálva?

[link] (bal kép)

2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, ennyire nem jön. de még fiatal vagyok!! 13 éves. ahogy hnövök magától hátrahúzódik nem?
2011. aug. 9. 15:48
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezt egy szakmai irodalomban találtam.

"14-15 éves korra kb.85 %-ban, 17 éves korra szinte teljesen hátrahúzhatóvá válik."


Figyelj, amíg a tisztításában nem akadályoztat(mert ugye nyugalmi állapotban teljesen hátra megy a bőr) addig nem kell foglalkoznod vele szerintem. Aztán ha már élsz nemi életet és esetleg akkor is fent áll még a probléma (ne legyen így) akkor el lehet gondolkozni a műtéten. Szerintem. De ez csak az én véleményem, nem vagyok orvos.

2011. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de máma tornáztattam meleg vízbe és egy olyan 70%ig feljött mereven
2011. aug. 9. 22:19
 17/21 anonim ***** válasza:
hát akkor így tovább tornáztasd óvatosan.
2011. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a bőrt, hogy puhuljon a meleg vízben és nem szabad erőltetni, nehogy szakadjon, repedjen, erre vigyázz
2011. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
háát. 80 % merven feljön a meleg vízben egy 95%-ig. az jó?
2011. aug. 12. 10:05
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze. Az hamarosan teljes siker lesz, légy türelmes és óvatos legyél, minden nap

Megoldódik így

2011. aug. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!