Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Fitymaszűkülettel lehet sexelni?

Figyelt kérdés
Nincs letapadva, nem rövid a fék, de merev állapotban alig jön fel.Nyugalmi állapotban simán felhúzom, semmi gond.A maszturbálás megy gond nélkül.
2010. jún. 22. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor szerintem simán menni fog a szex is.
2010. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az igazi, inkább meg kellene oldani, hogy ne szűküljön rá később még jobban, hogy aztán nagyobb legyen a baj.

Csak a teljes körülmetélést kerüld, mert azzal könnyen nagyon póruljárhatsz. De amúgy egy bemetszés sokat segíthet...

2010. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja-ja...én is szeretném elkerülni.Am elkezdtem csinálni azt, amit a neten olvastam...fürdés után tágítom...szal fel le huzogatom.
2010. jún. 23. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed, csak óvatosan lassan csináld, hogy nehogy berepedjen, mert akkor utána hegesedik. Légy türelmes. Ha szorul, elmehetsz dokihoz, hogy írjon föl krémet. Ezzel legalább letudod azt is, hogy legalább látja orvos... ha a tágítgatás nem lesz hatékony mondjuk még hónapokig, akkor azért egy bemetszést meg lehetne próbálni, az gyorsan gyógyul és nem veszítesz vele.
2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már 1-2 hete tágítom és van eredmény.
2010. jún. 24. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fitymaszűkületem volt, és rövid fitymafékem, segített a teljes körülmetélés...
2010. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de én nem akarom, h körülmetéljenek.Sokaknak van vele problémája.Többek között sztem az a rész nem azért van ott, h levágják.Csak van valami szerepe.Ameddig nem muszály, addig had legyen csak ott.Meg sokan mondták, h berepedezett a makk, mert kiszáradt és fájt meg esztétikátlan.Kösz, inkább kihagyom.Esetleg, ha nincs más módszer...de sztem van.
2010. jún. 24. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
gumival nemlehet azzal nem? mert ha full rajta van a sapi akkor nemélvezel semmit, ha meg félig felhuzod, akk meg amint rárakod a gumit az felcsuszik a fitymával együtt. de lehet roszsul képzelem a dolgot:D
2010. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amúgy nem kell félni a körülmetéléstől, meg nem olyan rossz aminek hiszed... sokkal "szebb" és higiénikusabb, jobban szeretik a csajok is, az óvszert is a körülmetélt szerszámra tervezik, 1000szer könnyebb tisztábban tartani... a műtét meg kb 1 óra, fullra érzéstelenítik, simán kilehet bírni, pár tűszúrás, igaz nem hangzik jól, de egyáltalán nem vészes :) szerintem ha nem akarsz egész életbe szívni, akkor vágj bele, nem fogod megbánni, én már kb 3 éve vagyok körülmetélve, és tudom milyen, akik meg össze vissza beszélnek, azok csak szakirodalmat olvasnak, én meg saját magamon tapasztalom... nem kell félni a műtéttől, bárhol megcsinálják... elmész egy jobb helyre, és tuti minden fasza lesz ;) szóval hajrá! és ne hallgass másra! mert a többi megoldás, csak vergődés :S
2010. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy semmi szerepe nincs a bőrnek.... fölösleges dolog :S eleinte védi a makkot, az első 2-3 hónapba, aztán teljesen érzéstelenné válik, ahogy illik, és semmi jelentősége nincs utána... ha hosszú távra tervezel, akkor mindenképp a műtét javasolt, 1 műtéttel megoldhatsz mindent, esetleg ha rövid a féked is, azt is megcsinálják 1 időben...
2010. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!