Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre van otthoni...

Fitymaszűkületre van otthoni kezelés?

Figyelt kérdés

Lehet e otthoni kezelést alkalmazni fitymaszűkület esetén?Nézegettem neten de legtöbb oldal sebészeti beavatkozást javasol.

Én nem akarok orvoshoz menni ezzel,mert cinknek találom.

Egyik fórumon olvastam,hogy tágítani lehet,de nem írtak bővebben a dologról.

f/18


2011. okt. 13. 10:02
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
még nem.:S
2011. okt. 19. 12:14
 22/36 anonim ***** válasza:
71%

Hát... akármilyen szemléletesen és részletesen írod itt le, hogy hol feszül és hol szorul, mégis az a legjobb megoldás, ha elmész és megmutatod egy szakembernek.

Hidd el, hogy nem "ciki", szerintem az a ciki, ha valaki nem meri felvállalni a problémát. Magától nem fog meggyógyulni. :-(

2011. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Menni fogok,muszály:D
2011. okt. 19. 22:12
 24/36 anonim ***** válasza:
50%

A "muszáj" az pontos "j", az uszály az az "ly"!


:-)

2011. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
60%

Anna, helyesírási tanácsok helyett nem akarsz kicsit művelődni a témában, ha már tanácsokat osztogatsz? Bocs, de itt nincs szükség olyanokra, akik a törött lábú embernek amputálást javasolnak. Van már így is épp elég.

Van neked fitymád amúgy? Levágott fitymád van? Nekem van, de majd ha neked is lesz, akkor szólj. Addig meg annyi tanácsot osztogass szerintem a témában, amennyit én a csikló-témában. Jobb lesz, hidd el.

2011. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Természetesen otthon is körül lehet metélni, nem muszáj kórházi sebészeten. Lásd a török vagy arab népeknél, házhoz is megy a borbély vagy hogyhívják.
2012. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
Több megoldás is van a szükület kezelésére,ha a házi húzogatás nem válik be,akkor irány az orvos,ott viszont határozottan jelentsd ki körülmetéltetni nem akarod magad,minden más megoldás érdekel.
2012. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező lehet hogy rövid a féked és szükületed is van,ezt az orvos egyszerre is tudja kezelni,kis rutin műtéttel,de a metélést kerüld el,fityma plasztikával megmarad a fitymád gyorsabban is gyógyul a seb és közben meg ha rövid a féked,a doki azt is átvágja.De menj el orvoshoz vele.
2012. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
Elmész a -Messer- gázgyárba egy termosszal. Megkéred őket, hogy a levegőszétválasztó oszlop mellett (ahol a tartálykocsikat is) töltsék meg neked folyékony nitrogénnel. Hazamész a termoszba töltött cseppfolyós nitrogénnel. Belelógatod a pöscöd végét, de vigyázz, csak annyira, hogy a fitymád beszűkült része érjen bele. 10 másodperc múlva kiveszed és letörheted a kővé fagyott felesleges részt a pöscvégedről. Óvatosan csináld, a makkot ne fagyaszd le, csak a túllógó fitymavéget. Gyógyulást kívánok !
2012. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
96%
Igazából en igy is kurogatom a nőket csak kicsit para mikor el kell nekik magyarázni h mi a bajom de nem is hinnéd el milyen megertoek tudnak lenni tokre aranyosak eddig nem volt ilyen téren problémám Szóval az szerintem tevhit h nem lehet nemi életed itt van ra az élő példa én.. de en a metelesen gondolkodom előbb utóbb muszáj higiéniai szempontból de amúgy annyira nem zavar .. Ja es 22 vagyok jo sokat kefeltem te is kezdd el
2014. márc. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!