Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudni hogy fitymaszükül...

Honnan tudni hogy fitymaszükülete van valakinek vagy csak sima letapadás?

Figyelt kérdés
Az van hogy nem birom hátrahuzni csak a feléig kb.Milyen bajok lehetnek abbol ha nem szolok anyámnak nem nézetem meg orvossal csak úgy annyiba hagyom?
2011. okt. 17. 20:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
annyit még kérdeznék hogyha megvolt a mütét egyböl haza engednek,tesizni lehet-e meg iylenek hogy vannak?
2011. okt. 19. 19:54
 22/31 A kérdező kommentje:
ez csak azért kérdem mert pont jövö hét péntektöl lesz öszi szünet és akkor ugy mennék
2011. okt. 19. 19:55
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

Pár órás rutin műtét. Szerintem utána egyből mehetsz haza, viszont nem biztos hogy tesizhetsz meg végezhetsz nagyon megerőltető mozgásokat utána egy ideig.

Amúgy szülővel sikerült már közölni?

2011. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
még nem
2011. okt. 19. 20:54
 25/31 A kérdező kommentje:
ugy szeretném hogy kettön között maradjon anyám és én köztem de elég nehéz lenne mivel nyilván felmerül a kérdés bátyámba,haverokba hogy miért nme tesizhetek és hogy mit kerestem kórházba vagy klinikai vagy mi az:D
2011. okt. 19. 20:56
 26/31 A kérdező kommentje:

Ma átéltem életem eddgi legrosszab napját( semmi köze a fitymaszükülethez) :S 5-6 éve volt 1 lyukas fogam,betömték...minden rendben egészen addig mig 3-4 héttel ezelött iskolafogász megint azt tömte és ma kajálás közbe csak ugy leeset a fogam

Mosom rendesen és csak az az 1 fogam volt rossz.

Enyyit a fogorvossrol... egyéb művei: havernak 2szer furta meg az inyjét 2szer tette be roszul a tömést,másik havernak begyulladt az a foga ami jo volt mert ez a ** fogorvos elba**szta neki és még sorolhatnák jo pár sort

Holnap megyek másik városba normális fogorvoshoz

2011. okt. 20. 14:18
 27/31 anonim ***** válasza:
75%

Amit a 70%-os válaszoló mond, azon csak fogom a fejem.

Először is, ha szűkület van, még ha ilyen durva is, mint neked, AKKOR SE KELL teljes körülmetélés, elég a részleges metélés, ha a bemetszés, plasztika nem megfelelő módszerek, ezt az orvos mondja meg. Lehetőleg ne az első SZTK-hentest válaszd ki a legnemesebb szervedhez, ha kedves az életed (nekem pl tönkretette egy főorvos a péniszem, levágta a fitymát és ezzel tönkretett, nincs nemi életem) szóval max a beszűkült részt kell eltávolítani, ami a fityma eleje, esetleg nagyobbik része, de a makk peremét védi a fitymarész, ami ott megmaradhat, mert semmi orvosi indok nincs arra, hogy azt onnan eltávolítsák, funkciója van.


Nekem amúgy a 70%-os "jótanácsadó" által elmondott tünetek vannak a KÖRÜLMETÉLÉS UTÁN, most, évek óta, úgy, hogy semmilyen orvos nem tud segíteni rajta: repedezik a makkon a kiszáradt bőr, érdes, kérges felületű, foltosodik is egyre jobban, szóval, nem arra való a makk, hogy egymagában, védelem nélkül legyen, bármit is mondanak itt az okoskodók, akik szerint egy körülmetélés "pár órás műtét"...

2011. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%
Ha végignézed egyedül én PRÓBÁLTAM segíteni neki. De én nem vagyok orvos, és ez az oldal nem is arról szól hogy teljes diagnózist adjanak a bajodról...
2011. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
47%
Ez az oldal arról szól, hogy lehető legjobb tudásunk szerint segítsünk a kérdezőknek. 2011-ben azt ugye nem gondolja senki komolyan, hogy Európa közepén JÓTANÁCS, hogy vágasd le az egész fitymádat....?!?!?!?!?
2011. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%

Fogad jó már ? Itt egy doki, aki elég jó : [link]

Fitymád megvan még vagy mi lett veled ?

2012. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!