Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna folt (ok) a húgcsőnyílás...

Barna folt (ok) a húgcsőnyílásnál, és a makkomon. Normális? Mitől van? Hogy lehet eltűntetni? Canesten? (Körül vagyok metêlve kiskorom óta, és 15 éves vagyok)

Figyelt kérdés
És a péniszem hátulján meg az egész herémen vannak pöttyök (szőr nő ki belőlük a herêmen, de a péniszem alján kb a 2 harmadâig feljön. Mi lehet ez? És mostanában dêlutánra elég büdös lesz a pêniszem több. (természetesen rendszeresen tisztálkodási, és csak estefelé érzem) és ez normális?
2011. nov. 3. 23:35
1 2
 11/13 AceKing válasza:
Szóval ti se várjatok ha nagyon szorongtok miatta, mert "kikészít"! Bízom benne ,hogy semmi rossz hírt nem kapok délután! Üdvözlet nektek! Délután írok!
2012. jan. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 AceKing válasza:
Sziasztok! Voltam az urológusnál,de nem lettem okosabb, kb: 5 percig voltam bent,azt mondta, hogy hyperpigmentáció,ezzel nem lehet semmit és nem is kell kezdeni. Látott már ilyet,sok páciensén,főleg műtötteken,ezalatt értem a körülmetélteket! Azt mondta ne nézzem,hanem használjam! :) Bevallom valamilyen szinten igaza is van! Mert ha mindig nyomasztod magad rajta ,hogy zavar meg minden akkor bekattansz,én közel álltam hozzá!
2012. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kolibri71 ***** válasza:

Fedve van börrel vagy sem, izgalmi allapotban ugyis lathato. Es lesz olyan, akit nem fog zavarni. Biztosan nem egyszerü feldolgozni a vele valo együttletet, de higgyetek el, a csajoknak is van, amit nagyon nehez elfogadni sajat testükön. pl a csaszarmetszes utani müteti heget... aki tajakozott, tudni fogja, hogy nem nemi beteg vagy.

Egyebkent izgalmi allapotban az elövaladek is kevesebb, vagy van egyaltalan? Ezt azert kerdeztem, mert lattam foltos makkot, de latszott, hogy nem felszini a folt, hanem mintha megharaptak volna es annak a nyomait latnam...a masikak meg opalosan feherek, szinten nem felszini es a makk rancos, es izgalmi allapotban szinte semmi elövaladek nincs. Kicsit fura, de nem csak farokbol all egy pasi, az emberi ertekek nem itt kezdödnek es nem is itt vegzödnek.

2012. dec. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!