Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület hogy orvosolh...

A fitymaszűkület hogy orvosolható?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van. Merev és pettyütt állapotba se tudom a makk alá húzni. Ez nagyon rossz ugye? Ha megműtik az hány perces? és azt hallottam több mint 1 hónapig gyógyul be. Ez igaz? 1 hónapig nem is lehetne semmit csinálni?
2008. márc. 20. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2008. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi akinek már volt ilyen.
2008. márc. 20. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak volt. Pesten műtötték.

Ne várj, és ne kísérletezz vele, mert jöhet egy olyan merev állapot, amikor mégis hátrahúzódik, de nem jön vissza! Akkor azonnal menj a sürgősségire!!!

A műtét nem nagy, érzéstelenítőt kapsz, ami nem fáj, amolyan szúnyogcsípéses. Kb 20 perc maga a műtét. Ha magándokihoz mész, akkor utána 1 órát lepihensz a váróban, aztán mehetsz is haza!

1 hétig kötözni kell, betadinosan és sebhintőporral, aztán a doki 1 vagy 2 hét után leveszi, onnantól már kötés nélkül járhatsz. És kb 6 hét, mire teljesen meggyógyul. Mi 5 hét után voltunk együtt először. De ezt a doki is tiltólistára teszi!!! Érdemes betartani, megéri :)

2008. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A műtét nagyrészt elkerülhető: [link]
2008. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mihamarabb csináltatsd meg!!! 25 perc a műtét, és eddig még mindenki túlélte... :)
2008. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!