Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, hétfőn...

Fitymaszűkületem van, hétfőn műtenek. Megborotválkozzak ott?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem ott műtenek,de illik ott?Vagy lényegtelen?Nem szeretném ha ott kéne,hogy leborotválják ugyan is érzékeny a bőröm és ha ott szárazon borotválják meg akkor eléggé fog nekem fájni, mindig csak úgy tudok megborotválkozni ott ha vizes mert egyébként tépi a szőrt.

Szoktam borotválni, most sem túl nagy, de azt sem szeretném ha a kis csonkokat borotválnák le ott mert az még jobban fájna szárazon.


2011. nov. 26. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínü altatásban vagy helyi érzéstelenítésben csinálják,tehát ott,akkor a műtétől semmit nem fogsz érezni,max.ha utána felébredsz,vagy ha nem altatnak,akkor majd csak akkor,ha végleg elmúlik az érzéstelenítő hatása.


Amúgy az,ahogy te meg tudod csinálni magadnak,az orvosoknak úgyse lesz jó,még lehet,hogy le is csesznek miatta,szóval szerintem hagyd rájuk.


Egyébként mekkora ott a szőr?

2011. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le. Semmit nem veszítesz vele.
2011. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld meg előtte.
2011. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Dokikat egyáltalán nem érdekli, hogy szőrös e a péniszed. Amúgy meg műtét előtt, az asszisztens meg fogja kérdezni, hogy le van e borotválva. Ha te nem szeded le a szőrt akkor Ő fog majd műtét előtt leborotválni.


Ha bármi kérdésed van privizz rám, én már átestem ilyen fitymaműtéten.


20/F

2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most olyan 1 cm lehet.De az miért nem jó ha én vágom le?Az aszisztens mitől csinálja jobban?
2011. nov. 27. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem édes mind1, ki borotválja le. Nem kell ebből 1 szó mint 100-at csinálni. Borotváld le bátran, kész.


OFF:

_ Am. milyen műtét lesz? Mit fognak csinálni a fitymáddal? (Bemetszés, fékátvágás, RKM, TKM...)

_ És ehhez képest milyen súlyos a szűkületed?

_ Altatnak/helyileg érzéstelenítenek?

_ Hány éves vagy?

:ON


Üdv: EE

2011. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem az egészet vágják le, a teljes körülmetélés az nem gyógymód a szűkületre, főleg nem az enyhe szűkületre.
2011. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
borotváld le,az enyémet nagyon dúrván szedték le,most is ki van pirosodva mert irritál a szőr,nembeszélve a borotva nyomairól
2011. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi van Fityma Jani, túlélted? :D
2011. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!