Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap műtenek fitymaszűkülett...

Holnap műtenek fitymaszűkülettel, de beteg lettem. Elmarad a műtét?

Figyelt kérdés

Nagyon bosszantó mert már 1 éve húzódik a műtét,mindig történt valami, külföldre utaztam, rossz vérkép, mindeféle vizsgáltatra kellett mennem, erre most ez az átkozott betegség.

Legközelebb csak januárban lenne megfelelő nekem a műtét, viszont nem szeretném,hogy 38 fokos lázzal és egy fájó fütykössel fetrengjek.Megműtenek vagy nem?


2011. nov. 28. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

:-) Murphy,... Mi? :-D

De figyu, nem baj, helyesen döntöttél.

Viszont így maradt elég időd átgondolni a dolgokat, s ha glod, még mindig ki tudsz próbálni más megoldást, ha szeretnél. Meggondolni magad sosem késő! (Lásd eddig.) ;-D

Vagy, ha mégse, akkor is van időd rendesen felkészülni, a gyógyulás procedúráira, beszerezni a szükséges kellékeket.


De am. épp ma vizsgáltam TKM-elt pácienst, és nem tetszett a látvány, mert a makk felszínének alja eléggé cserepes volt a sok kidörzsölődéstől, és még mindig hiperérzékeny, a metéltség ellenére. És mivel varrták a fék alatt van az a bumszli, ami ott cél nélkül éktelenkedik, sz'al ha már metéltetni akarsz, akkor vagy lézer, vagy semmi. A varratok nyomai még 5 év után is látványosak, és a szikés, elektrokauteres TKM-nél biztos, h. fognak varrni. Ráadásul sokan az elektrokauternél is azt hitetik el a műtöttel, h. az lézer, mégis vannak varratok, no, meg a fékhelyetti bumszli.


Sz'al, ha már metéltetsz, ne legyen mind1, mivel és ki csinálja, mert ha ronda lex a végeredménye, akkor hiába "akartad annyira látni a makkodat", ha közben az önbizalmad esik, mint télen a hőmérséklet. :-s


Ha kell bármi segítség, >>privizz!

Üdv: EE

2011. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A teljes körülmetélés nem gyógymód, hanem egy barbár megjelölő módszer. A cserepesedő makk az ALAP, de lehet rosszabb is, ahogy nekem is rosszabb: kirepedezik, fáj, akár sebesedik is:

[link]

2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!