Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a legrosszabb a fitymaszűkü...

Mi a legrosszabb a fitymaszűkületi műtét után?

Figyelt kérdés

Mennyire fájdalmas, hogy lehet elviselni?

Mikor a legrosszabb és mikor kezd el javulni?A javulás mit jelent?

Mennyi idő után kerül olyan állapotba,hogy merevedéskor nem fáj,nem húz?

Illetve mennyi idő után lehet önkielégítést végezni?

Csak úgy fog fájni,vagy csak ha inger éri?


2011. nov. 29. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Elviselhető, aludni legalábbis lehet tőle. A legrosszabb az első 3 hét. A javulás akkor kezdődik amikor a varratok elkezdenek kipotyogni. A merevedés kb. 4-5 hét után már nem okoz gondot. Önkielégítést 6 hét után meg lehet próbálni de nagyon lassan. Merevedéskor mindenféleképpen fájni fog. Valamint előfordulhat, hogy a makkodat nem fájdalmas de kellemetlen érzés éri amikor a ruhához dörzsölődik. Ez idővel meg fog szűnni!


A fenti adatok csak tájékoztató jellegűek, és az én személyes tapasztalatomon alapulnak. A műtét után a Dokit kérdezd meg ezekről, de szerintem úgyis el fogja mondani.


20/F

2011. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Neked teljes körülmetélést végeztek?

2011. nov. 29. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak ilyen szörnyű tapasztalataim. Mosogasd kamillás teával és nem lesz kellemetlen, nekem 4 hét után teljesen meggyógyult. A legkellemetlenebb amikor a kikeményedett varratok beleakadnak a fehérneműbe. Ezért kell a kamillatea. Addig hordj szorosabb alsót ami jobban a helyén tartja.
2011. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bővebben érdekel írj privát. Ha tudok segítek, nekem két éve volt.
2011. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Azt azért tisztázzuk:

Ilyen, hogy fitymaszűkületi műtét, NINCS! :-o

Minden hülye így kérdezi meg, holott ez csak egy ostoba, közhelyes gyűjtőfogalom buta emberek számára, akiknek mindegy, mi történik velük, hogy valahogy túlfinomkodják azt, amit nem mernek kimondani akár gátlásosságból, akár félelemből, akár egyéb okból.



NEM EGYFÉLE fitymaszűkületi műtét létezik, mert van többféle. Idesorolandó a fékátvágáson-fékalávarrás-fékhosszabbításon kívül a fitymaplasztikai eljárások összes formája, amelynek a legismertebb változata a szimpla vagy keresztirányú, dorsalis (hátoldali) bemetszés, és a körülmetélések KÉT FAJTÁJA, az RKM és a TKM.

(RKM = Részleges KörülMetélés, TKM = Teljes KörülMetélés)


Ez mind fitymaszűkületi műtéti fajta.

Tanulj meg pontosan fogalmazni, és ha valamit nem értesz, talán kérdezd meg!


Itt több az infó róla:

(ILL) >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

(ILL) >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


** ** ** ** ** ** ** ** **

(ILL) = a topik szemléltetésül illusztratív fényképeket és ábrákat tartalmaz.


Üdv: EE

2011. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz kérdező, nem kell senkivel se priviben beszélgetni, jó szerintem itt is, arc és név nélkül vagyunk, NINCS MIÉRT PRIVIBE MENNI, ott max annak jó, aki hülye tanácsokat ad (teljes körülmetélést propagáló barmok kedvenc terepe a privát mail) de jobb, ha többen is látják és hozzá tudnak szólni, hátha hülyeségeket hallasz.

Nekem a varratok 20 év után estek ki, a helyük megmaradt, kis járat, amit tisztogatni kell... a műtét után fájdalmas, de előfordulhat, hogy teljesen használhatatlan lesz és nagyon ronda. A makk kiszáradhat (nekem kiszáradt, kérges, ronda, érdes, hámlik) és az se szép...

Szerintem a lehető legkevesebb szövetet kell eltávolítani, ha baj van és a fitymából a lehető legtöbbet meg kell tartani. Erre figyelj, olyan szakembert keress föl, aki nem akar mindent levágni, különben pórul jársz és azok, akik itt a teljes körülmetélést ajánlgatják, nem fogják vállalni a felelősséget, hanem nagy-nagy kuss lesz, amikor beírod a problémádat, amit az okoz, hogy hülye tanácsok hatására levágattad az egész fitymádat...

2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos engem pár napja műtöttek,fitymaszűkülettel..

A műtét az nem gáz,utána viszont pár napig pokol,sőt még most is az így az 5.napon..

A többire még én sem tudok válaszolni,fiatal még a sebem :'(

de a varratok peregnek kifele,az ödéma eltünt,és a lilulások is...

Jelenleg szúrnak a varratok,nagyon..A fékem it át lett vágva,hála a kamillának folyamatosan vérzik.

sztem még 1-1.5hét és rendbe jöttem..de majd még írok

üdv:20/f

2011. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@ Előző (#7-es)


_ Megkérdez7M, hogy nálad csak a féket vágták át, vagy mást is csináltak a fütykössel?

_ Mennyire vérzik?


Üdv: EE

2011. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vézik,és nagyon sűrű vér jön belőle,már elállt,de nagy sebe maradt :(

Fékem volt műtve.

2011. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!