Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz, hogy egy pasinak pisilés...

Igaz, hogy egy pasinak pisilés után nem szükséges megtörölni?

Figyelt kérdés
Én ilyet még nem hallottam, sőt bele se gondoltam, hogy van, aki nem teszi meg. Jöttem hazafelé egy sráccal, aki randira hívott, és egyéb úton kilyukadtunk annál, hogy ő nem törli meg utána. Teljesen letaglóztam és elment a kedvem a randitól is, hiszen számomra ez teljesen higéniátlan és visszataszító. Ő próbálta megmagyarázni, hogy azt ki lehet "facsarni", meg nem marad benne semmi, ami később a gatyában végezné. A családomban 3 pasi van, és mind ugyanúgy megtörli a végén... Nem hiszem el, hogy azért, mert dákó, nem marad rajta semmi, amit ne kéne letörölni... :D
2012. febr. 7. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
na és most az gondold,el ha netán később majd nyomja a szádba,hogy szex meg szopás......
2012. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az... :S De bőven elég a gondolata is, hogy valaki ennyire igénytelen.
2012. febr. 7. 09:58
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen dolgokba ne gondoljál bele. :-)


Meg ez még nem jelent semmit, lehet ő ott áll egy fél óráig és megvárja míg felszárítja a friss tavaszi szellő.


Van akinek törölgetés mellett is büdöskés lesz, hiszen a húgycső belsejét nem lehet kitörölni, főleg, hogy van benne egy "kanyar", nyáron meg úgy is mindegy, akkor mindenki szanaszét izzadja magát. Ha majd közelebbi szemrevételezésre kerül sor vagy szagolgatni szeretnéd, megkérheted, hogy mossa meg, vagy zuhanyozzatok le együtt. Nincs ebben semmi. Ki tudja neki mennyire nedves a vizelete. :-SD

2012. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Nem kéne ennyire földhöz vágnia a gondolatnak, hogy 10-ből 9,5 pasi nem törölgeti azt amit-ahogy te fogamlaztál- ki lehet facsarni.

Sztem ez nem igénytelenség és nem is gusztustalan. Csak mondjuk az ellenkező nemnek (nőknek) kicsit furcsa.

Azt javaslom dolgozd fel, mert inkább az a normális ha nem törli.

Az elsőnek meg annyit, ha elmész pisilni (nyilván megtörlöd) és a pasid rögtön utána elkap a hálószoba felé menet akkor ne mondd, hogy kérsz tőle 10 perc haladékot mert elmész zuhizni. Ugyanis ha megtörlöd akkor se 100%os a tisztaság.

2012. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
19.
2012. febr. 7. 10:17
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Megáll az eszem.


Egy férfi nemi szervet nem kell, nem is szabad törölgetni. Ha kiszárad a fityma alatt, fájdalmasan dörzsölődik.


Posztoló, nagyon durva vagy.

2012. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
9,5 pasi? :D
2012. febr. 7. 10:17
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindjárt megkérdezem bátyám barátnőjét, hogy bátyám szokott-e panaszkodni arról a fájdalmáról, amit az okoz, hogy kicsit odatapogatja a WC papírt. :D Az enyém meg egy olyan, mint egy nyílt seb, mégse halok bele, ha kitörlöm. :D
2012. febr. 7. 10:20
 9/19 A kérdező kommentje:
55 év alatt szerintem már apámnak is minimum egyszer kidörzsölődött volna. :D
2012. febr. 7. 10:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Én még sose halottam, hogy a pasik megtörölnék...:-D
2012. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!