Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitől lehet, hogy a fitymas...

Az mitől lehet, hogy a fitymaszűkületem egyik napról a másikra kicsit szűkebb lett, és nagyon vékonyan hámlik a makkom?

Figyelt kérdés
Eleinte volt egy-két piros pötty a makkomon, mintha bepált volna, aztán ez.
2012. febr. 14. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? használod másra is?

nem árt tisztán tartani, zuhany alatt egy jó recska...

2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha kellemetlen a fityma szükület,ideje lenne orvossal meg nézetni és meg szüntetni egy kis mütéttel,de ha csak szüknek érzed akkor használj vazelint,mert szerintem csak kiszáradt a bör.Naponta töbször is kend be,még segithet a szükület meg szüntetésében is.
2012. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy szex után, ha gumival volt, ha nem, ilyen kis pöttyök jelentek meg rajta, amitől kicsit érzékenyebb lett, de volt, hogy maszturbáltam, amíg még ezek a pöttyök ott voltak, kb két nap elteltével is (hiába mostam), és akkor megszaporodott a számuk, de más érzés is volt. Picit az elején égetett vizelés után, de ha megmostam, akkor nem, szóval valószínűnek tartanám, hogy csak az, hogy úgymond kidörzsölődött. Legalábbis remélem. Már csak nagyon minimálisan hámlik, vagyis inkább még ugyanabból a rétegből szakadoznak fel kisebb darabok, mert egyszerre nem tudtam eltávolítani, hiába dörzsöltem, már fájt, mert hiperérzékeny a makkom.
2012. febr. 15. 00:34
 4/11 A kérdező kommentje:
amúgy 20/F az elsőnek
2012. febr. 15. 00:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha csak fitymaszűkületről szólna a kérdésed, még könnyebben tudnék megoldást javasolni, azonban így sztem minél hamarabb, akár még ma el kéne menned a bőr- és nemibeteg gondozóba, mert ez vmiféle kórokozó (esetleg gombás) fertőzést sejtet, amely miatt az amúgy is beszűkült fitymád nem is csoda hogy kiszikkad, rugalmatlanná válik, akár csíp is, ég is. (föld is.) ( :-D )

Ne kapásból a sok tudatlan hülye divatpéldáját kövesd, és rohanj a Canesten-kenőcshöz, hanem menj el a bőr- és nemibeteg gondozóba! Ha a fertőzés lecseng, a fitymád ismét kijebb tágul majd, persze jó lenne, ha addig is törekednél arra, hogy a fitymádat folytonosan, egész nap a makk mögött hátrahúzva tartsd, a lecsengést követően még legalább 1 hétig! (a levegőt és a szárazságot utálják a fertőzések.)


Remélem használ6ó segítséget adtam.

Üdv: EE

2012. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

>...Ja igen...

ÉS SZEX NUKU!

Barátnődet sem ártana megnézetni egy nőgyógyásszal/vagy uott, ahová tégedet is küldtelek! :-o


Üdv: EE

2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma már tárgytalan, holnap megyek barátnőmhöz, esetleg rákérdezzek, hogy nem szedhette-e össze valahonnan? o.O Kicsit cink volna, de hát na, én azért emlékeznék, ha máshonnan lenne :D
2012. febr. 15. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, és az sem biztos, hogy ő (a) ludas ebben.

Ha a hüvelyflórája felborult, az elvileg okoz6ja a hüvelygomba a candida elszaporodását. Arról sem biztos, hogy a bnőd tudná, ha lappangna benne vmi, abban az esetben sem, ha hű volt hozzád.

Azonban TE is összeszed7ted vhonnan, és lappang6ott benned egy ideig, ami most vmi miatt kijött.


Ezek necces kérdések, és attól még hogy az egyik félnél vannak tünetek a másiknál nincs az nem azt jelenti, hogy valaki félrekefélt. Elég csak vmeikőtöknél felborulnia az egyensúlynak.

Semmi szex, és mindkettőtöket kivizsgáltatni mielőbb!


Üdv: EE

2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem gondolnám, hogy volt ilyen amúgy, de majd megdumálom, hogy Ő magának nem-e tapasztal bármit is, mert nekem ez a szitu, aztán kész :)
2012. febr. 15. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem gondolnám, hogy volt ilyen amúgy, de majd megdumálom, hogy Ő magának nem-e tapasztal bármit is..."

_ Nem biztos, hogy ő tapasztal magánál bármit is, mert vannak olyan kórokozók, amelyek akár éveken xtül is lappang6nak bennetek anélkül, hogy tudnátok róla. A helyedben én sem gondolnám, hanem inkább elmennék magamat részletes laborral, kenetvétellel kivizsgáltatni a bőr- és nemibeteg-gondozóba, és megkérném a barátnőmet is, hogy legyen szíves és ő is vizsgáltassa ki magát a KETTŐNK érdekében.

Tehát ne passzolgassátok át-vixxa 1másnak, ha LAPPANG vmi vmeikőtökben, hanem IRÁNY A BŐR- ÉS NEMIBETEG-GONDOZÓ és JÁRJATOK UTÁNA! :-o


Am. nincs mit! ;-D


Üdv: EE

2012. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!