Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyanoktól szeretném megk...

Olyanoktól szeretném megk érdezni hogy, hogy vannak akiknek hererákjuk van vagyvolt?

Figyelt kérdés
Férjem hererákos 37 éves,olyanok irjanak nekem akik már átestek ezen akár már évvekkel ezelött.egy aggodo feleség.
2012. márc. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kollégám volt, olyan idős lehetett, mint a te férjed, kb.6-8 éve. Kb 2 évig.Azóta szépen felépült, jól van. Felesége nagyon gondozta.
2012. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öcsémnek négy éve volt műtétje. Azóta is jól van, már a kórházi ágyon is ő volt a legvidámabb beteg a kórteremben. :)

Utána kemót sem kellett kapnia.

Időben felismerve az egyik legjobb kilátásokkal rendelkező rákfajta. -1 golyó, de az élet ennyit megér.

2012. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legaktívabb topic. Én is írok sokszor. Szerintem ne itt kérdezz ilyenekről.

2012. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!