Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha leguggolok és guggolva is...

Ha leguggolok és guggolva is maradok egy picit, utána ha felkelek miért szédülök?

Figyelt kérdés
Ilyenkor érzek is valami furcsa véráramlást , de ez mitől van??
2008. ápr. 16. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én is így vagyok vele, vérkeringési probléma, de nem súlyos. Nem kell vele foglalkozni, ha egyébként a vérnyomásod rendben van, és nincs túlsúlyod sem.

2008. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sokszor még ugy is ha ülök egy darabig aztán hirtelen felkelek nyujtozkodni egyet és elkezdek szédülni
2008. ápr. 16. 13:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a gugolás utáni szédülés nem betegség , minden ember így van még egy sportoló is elszédül. ez azért van mert ahogy legugolsz a lábad nem kap rendesen vért, és mikor felállsz hirtelen leszáll a vér a lábadba így az agyad kevesebbet kap és elszédülsz rosszabb esetben elájulsz.


de ülés után nem tudom.

2008. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igy el is lehet ajulni. De nem kell megijedni semmi bajod nincs. Egyszerűen kevés vért kap az agyad, velem is szokott ilyen lenni, meg mindenkivel. ;)
2008. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is így van, ez nem baj. Megszokod.
2008. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ma majdnem elájultam
2008. ápr. 16. 16:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tipikus alacsony vérnyomásos tünet. Szerintem méress vérnyomást. Bár ha rászoksz az erős teára vagy naponta iszol 1-2 feketekávét, az emel annyit a vérnyomásodon, hogy ezt a szédülést megszünteti.
2008. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor alacsony a vérnyomásod! én is így vagyok ezzel
2008. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hirtelen vérnyomásváltozás...én is így vagyok vele.legközelebb próbáld meg azt h csak lassan állsz fel.
2008. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez nekem is van de eddig nemnagyon foglalkoztam vele most jutott csak eszembe amikor a kérdést olvastam. Hát ha már ennyien írják hogy normális akkor biztos az:D
2008. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!