Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres széklet, de semmi...

Véres széklet, de semmi fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és nem pár csepp vérről beszélek, hanem elég sokról, és alvadt vér is jött ki. Holnap megyek dokihoz, valakinek valami hasonló gondja volt?
2012. máj. 2. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alvadt a vér, akkor egészen fekete a széklet, ezt hívják szurokszéknek. Belső (gyomor) vérzés jele is lehet. Ha világosabb, az lehet hámsérülés, aranyér stb. következménye, de ez utóbbi azért általában fáj is. Jól teszed, ha dokihoz mész.
2012. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is, bár nekem mindig friss vér jön, és nekem is rengeteg, semmi fájdalom nem kíséri nekem sem. Jövő héten megyek végbéltükrözésre,mert eléggé parázós vagyok. A háziorvosom szerint ugyan hámgyulladás miatt van, de én azért biztosra megyek.Proktológián már jártam, az aranyereim minimálisak csak. Tényleg jó, hogy elmész dokihoz!Különösen az alvadt vér miatt...
2012. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nha mi lett az eredmény?
2012. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aranyér
2012. máj. 11. 13:42
 5/5 AdamG válasza:

Mindenképpen el kell menni az orvoshoz!!!

Nekem ugyanezek a tünetek voltak (véres széklet, hasmenés és fájdalom nélkül) és vastagbéltükrözéssel kiderült, hogy colitis ulcerosa kezdeti verziója: proctitis ulcerosa.

Ha nem kezelik időben, az egész vastagbélre kiterjedhet!

2013. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!