Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátnőm egyszer hazaállított,...

Barátnőm egyszer hazaállított, hogy végre terhes lett. Örültem neki mert terveztünk babát, de én már akkor tudtam, hogy műtét nélkül nem lehetek apa. Szerintetek megcsalt engem is mint a férjét velem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tippelhetünk (én igent mondanék) de minek? Kérj apasági tesztet, pár tízezrest megér, hogy ne legyél balek, biztos lehess az igazságban.
2012. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt mondtad neki is?
2012. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Neked ezek szerint nem lehet gyereked.

A csaj haljamos félrelépni.


.... szerinted?!


NEKI mondd meg, hogy bocs, de neked nem lehet természetes úton gyereked, úgyhog már csak arra vagy kíváncsi, ki az apa.


Genetikai vizsgálattal vagy vérvizsgálattal a születés után meg tudják mondani, ki az apa.

Ha mégis te, akkor viszont hatalmas koppanás lesz: elvesztetted a nőt, a gyereket, és még jogos is, ha utálnak.

2012. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Unatkozó gyerek idióta kamukérdése. Legalább a sztorit kidolgozhattad volna, vagy vihettél volna bele egy kis érzelmet és személyességet, hogy ne legyen ennyire feltűnő..
2012. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kutyából nem lesz szalonna, így szerintem kizárt, hogy hű lett volna hozzám, nem mondtam neki. Nem is bánom, hogy vége, ha csodával határos módon az enyém akkor is csak kifizetem a gyerektartást de soha ne lássam.
2012. jún. 6. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogyha a tiéd, akkor miért hagynád el a barátnőd?
2012. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

"ha csodával határos módon az enyém akkor is csak kifizetem a gyerektartást de soha ne lássam"


Milyen jó fej vagy. Terveztetek egy gyereket, de akkor se vállalnád a felnevelését, ha tőled lenne.

Szerinted ez nem undortó egy kicsit?

2012. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kamuérzelmek alakulnak, de arra figyelj, hogy a logika azért megmaradjon a történetben.
2012. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem a helyemben Ti is gondolnátok már rá, annak idején mikor először találkoztunk dugtunk nála a férjével közös ágyban és most ki tudja lehet velem is ezt tette könnyű vérű nő sajnos nem elég neki semmi
2012. jún. 6. 21:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó két kiegészítést beleszőtted volna a kérdés kiegészítésébe, és máshogy tetted volna fel a kérdést, egész jó lett volna. A következő kamud már sikerülhet is:) Hajrá!
2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!