Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kellene tennem? F/16

Mit kellene tennem? F/16

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy meg nem voltam novel, es meglehetosen felek is tole mivel a fitymam nem tudom miert de nem jon le a makkrol, az-az nem csuszik le, probaltam leeroltetni, 2x sikerult de akkor sem volt valami kellemes erzes, mintha tul kicsi lenne a hely, s mikor hatra is huzodott a peniszem akkor sem allt fel, kicsi maradt, aztan miutan ujra " alap allasba " kerult egybol felalt. Mit kellene tennem ?
2012. jún. 18. 20:41
 1/6 anonim válasza:
első alkalom előtt menj el dokihoz, mert valszeg fitymaszűkületed van, vagy a fitymafékeddel van gáz. ha nem mész el, akkor kínos lehet a lány előtt, mert fájhat a szeretkezés. nézz utána a két betegségnek neten, amúgy gyógyítható.
2012. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mennyek el dokihoz ?

Szuleimnek ezt, hogy talaljam ?

2012. jún. 18. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy tálald? Megmondod és kész, anyád mégse nézegetheti neked magától, baj van-e. Még kiskorú vagy, elmentek a gyerekorvoshoz, az megnézi és ad egy beutalót a gyermeksebészetre. Keress a gyakori kérdéseken rá a fitymaszűkület szóra, mindent megtalálsz.Nem vészes dolog, ne félj.
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak a féked rövid. Urológiára kell vele menni.
2012. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
úgy tudom, szülői beleegyezés kell a beavatkozáshoz
2012. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fitymaszükületed lehet,meleg vízben fürdéskor hátra kell a fitymád midnig óvatosan többször húzogatni merev legyen a péniszed ilyenkor,ezt csináld pár hétig és elvileg javulhat,ha nem akkor irány az urologus oda nem kell szülői beleegyezés fiatalkorúnál sem magához a vizsgálathoz,csak ha valami beavatkozást végezne akkor.
2012. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!