Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hét múlva lesz a körülmetélé...

2 hét múlva lesz a körülmetélésem, mennyire fájdalmas az a 2-3 hét amíg a seb begyógyul, és hogy mikre kell fokozottan figyelnem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
hu hát ezt az orvosodnak közölni kellet volna veled szerintem ha még nem is tette meg kötelessége felvilágositani kérdezd meg tőle
2009. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

fhú, te bevállaltad ezt a műtétet???? húha....

majd kérdezd meg az orvosod, ha elvégezte,. ő elfogja mondani, de sztem magától is.

2009. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mennyi idős vagy,én a gyerkőcöm által tapasztaltakat tudom neked leírni,vagyis egy tanácsot adni.Mihelyst hazaértél cseréld le a gézt,ha esetleg nehezen jönne le,áztasd langyos kamillás vízben amíg leázik.Nem tudom mennyi krémmel teszik rá a gézlapot,nálunk spóroltak vele...A pisilés nálunk szintén-befőttes üvegben- langyos kamillateába történt pár alkalommal.Valamint vegyél pár tubussal a javasolt krémből(nekünk a phlogosan volt) és vastagon tegyél nagy gézlapra így fedd majd be a sebet.Hagyományos alsónadrágot hordj az jobban oda fogja majd a gézlapot.
2009. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősömet egy szánkóbaleset miatt kellett körülmetélni, és azt mondta, hogy utána még ajtót nyitni sem bírt kimenni.
2009. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is körülmetélték 3-hónapja. bár soha ne tettem volna. azóta még a menés is fáj merevedésem nincs a fájás miatt.az orvosok csak hitegetnek,de hiába.
2009. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
Nekem most volt körülmetélésem 4 napja de eddig nem volt nagyon fájdalmas csak az első napon miko hazajöttem a pisilés , egyébként meg csak érzékeny a makk . Nekem neogranormont mondtak hogy azzal kenegessem és naponta három szor bekenem meg előtte kamilla teába áztatom. A menés se fáj csak lassan megyek mert nehogy beleüssem valamibe:D.Viszont nagyon rosszul alszok mert én hason szoktam aludni de most rá vagyok kényszerülve a háton alvásra:( De azt mondom hogy a korházba kell hogy pisilj aká hogyis fáj mer ha nem pisilsz akkor katétert tesznek be és az mégrosszabbb . Soksikert ügyes legél és jobbulást!! :)
2009. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a körülmetélés minek kell?? :O:O
2009. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

- Doktor úr, kérem heréljen ki engem!

- Na de uram, ezzel nem szoktak viccelni!

- Ne kérdezzen semmit, csak heréljen ki!

- Egészen biztos benne, hogy ezt akarja?

- Igen, csinálja már!

- Na jó, nyissz-nyissz. Kész van. De most már árulja el, miért akarta?

- Hát tudja zsidó lányt szeretnék feleségül venni, és ő kérte, hogy heréltessem ki magam.

- Véletlenül nem körülmetélést mondott a menyasszonya?

- Á, de igen. Ez a pontos kifejezés!

2009. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem már több, mint két évtizede műtöttek és még mindig fáj.


Mert feszít a makkra föltapadt kis bőrcafatok.... a makk kiszáradva, foltosan úgy néz ki, mint egy nemibetegé, egyre rosszabbul néz ki sajnos :(

Ráadásul.... 20 év után kiesett egy varrat (!!!) és a lyuk, ahonnan kiesett, most gyűjti a mocskot, rendszeresen tisztítani kell. Feltűnően undorító.


Mivel fáj, ezért, ha egy csaj túl is teszi magát azon, hogy gusztustalan, kérges-foltos a makkom, akkor meg a szex kellemetlen. Pont emiatt droggal csinálom, nincs más lehetőségem.... :(

2009. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az durva
2009. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!