Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön lesz körülmetélése...

Csütörtökön lesz körülmetélésem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már bevagyok rendelve műtétre Csütörtökön lesz a műtét lehet kérni hogy csak részletes körülmetélést kérek? pls help
2010. febr. 2. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
53%
hát..olyan,h részlees körülmetélés nincs,ha fsak nem akarod,h fitymaszakálla legyen a farkadnak...
2010. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki, szerintem sokkal jobb úgy..Úgy szebb és higiénikusabb is, ennyi.
2010. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
sajnos olyan súlyos a fitymaszűkületem hogy ez az egyetlen megoldás :'(skinhead vagyok és körül leszek metélve.
2010. febr. 2. 19:08
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

19:03-as vagyok.

Jót is fog neked tenni ez a körülmetélés.Nem elég, hogy csak előnyökkel jár, még helyre is teszi az agyadat, ugyanis így talán el fogod hinni, hogy 1.nem minden körülmetélt zsidó, 2.nem attól lesz valaki jó ember, hogy van fitymája, 3.a zsidók semmivel nem rosszabbak nálad.

Kell ez a kis érvágás, talán észhez térsz pont emiatt.

2010. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

lehet kérni nem teljes metélést is. szólhatsz az orvosnak, h nemakarod h az egészet leszedje, aztán ő majd eldönti h elég e neked a részleges.

deha télleg annyira súlyos, akkor nembiztos h a részéeges segítene.

2010. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Hali!


Az idő az ellenséged ezek szerint, mivel a műtétig már csak 1 nap van szinte. Írtam neked privit, de az üzenetet visszadobja a postafiókod. Tudnék és akarnék is neked segíteni, (anélkül, hogy rávennélek téged vmire,) de hatékonyan, és az időt mint tényezőt figyelembe véve ezt úgy érzem, csak MSN-en tudnánk kivitelezni.


Ha megírod priviben MSN-címedet, még ma este tudunk beszélni akár, ott kibonthatod az egész problémát.


Üdv: EE

2010. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

>... és még egy dolog.

Én nem ítélkezem mások fölött, azt majd más megteszi helyettem odaföntről. Nem azért segítenék neked mert skinhead vagy, az engem nem érdekel, -- még akkor sem, ha nem szimpatizálok a nézeteiddel, -- hanem azért, mert én ilyen vagyok.


EE

2010. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Szeva!


Nekem pontosan 2 hete volt műtétem, vicces volt :). 1 hétig úgy mentem mintha egy rakat bantunéger análisan kielégített volna. De ne félj, megszokod. Igaz hogy fura lesz, meg akármihez hozzáér akkor azt érzed és sajnos fáj..., de csak megszokás kérdése. Másfél hét után már kötés nélkül mentem. Amúgy a fürdés vicces lesz, ajánlom hogy fürdéskor tegyél a makkodra kötést, és egy zacsiba helyezd bele a péniszed.

2010. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
és ha körülmetélnek úgy hogylehet hokizni? xD
2010. febr. 3. 12:04
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
aha :), én műtét után 12 nappal már kicsaptam, habár óvatosan kell csinálni ha csinálod. De ajánlatos megvárni a 4-5 hetet a műtét után
2010. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!