Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el szüleimnek?

Hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje elég nehezen vizelek, utána olvastam, a tünetek illenek egy prostata megnagyobbodásra, nem tudom hogy mondjam el itthon, csak úgy odaálljak a szüleim elé? Bevallom az őszintét szégyenkezve tudnám csak elmondani...

17/f



2012. okt. 30. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
előszöris menjél el urológushoz, és az majd megmondja, hogy mi van. Ne a netről diagnosztizáld magadat. Aztán amit mond, azt meg simán mond el a szüleidnek. Én nem tudom hogy mi ezen a probléma
2012. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amelyik szülöddel jobb a kapcsolatod anna mond meg és ő majd bizots elmondja a másiknak is akár akarod akár nem ;)
2012. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen , pontosan így. Nyugodtan kezd azzal, hogy zavarban vagy, ezt előttük is szóban is felvállalhatod.

Mond el nekik, hogy mióta vetted észre, hogy nem úgy vizelsz mint eddig,hogy nehezen, nem tudom, hogy esetleg vékonyabb a vizelet sugár, utána esetleg sokáig csepeg.

Egyébként a háziorvosodat is fel kellene keresni vele. Kapsz beutalót vizelet vizsgálatra laborba és valószínűleg egy hasi ultrahang vizsgálatra. Nem hiszem, hogy prosztata megnagyobbodás van a háttérben, ehhez fiatal vagy. Inkább egy kis húgy uti gyulladás esetleg.

2012. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!