Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem-re van...

Fitymaszűkületem-re van valami módszer? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám, hogy fitymaszűkületem van. Tisztálkodás megy. Merev állapotban lejön a bőr a fitymám alá csak fel nehezen vagy egyáltalán nem jön piros is azon a részen látványosan kisebb az a rész. Milyen megoldások vannak? Nem akarok metélést egyáltalán nem tetszik és a műtéttől is félek. Valami megoldás? kérlek benneteket segítsetek senkire se számíthatok. Doktornál még nem voltam, de úgyis egyből metélne!

2012. nov. 5. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

10. válaszadónak .


Te adtad a legjobb választ,bármennyire is nem tetszik

itt másoknak .Így kell ezt csinálni,én magam is nem egy ilyen fiút ismerek aki így oldotta meg .Bele olvastam

a veb doki ilyen irányú kérdés-válaszaiba ,az ilyen fokú

szűkületre kívétel nélkül mindenkinek otthoni megoldást

javasolt .Ami "kézimunkát " jelentett,valamilyen síkosító

használatával .Az egyik ilyen legjobb a baba olaj .

2012. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

A fitymaszűkület megoldása műtéti, ezt minden orvos tudja. Házilag persze barkácsolhatsz, de nem érdemes. Ha javul is egy kicsit az állapot könnyen kis repedések keletkezhetnek ami aztán újra beszűkül. Ami az orvosokat illeti: hidd el, hogy nagyon nem szeretik azt, ha valaki mint beteg megmondja a tuttit. Arra gondolok, hogy a beteg mondja meg, hogy mit szeretne csinálni vagy mit nem. Ha az orvos megmondja, hogy milyen fokú a szűkület és mit javasol, akkor azt vagy elfogadod, vagy elmész egy másik orvoshoz aki lehet, hogy mást mond, vagy lehet, hogy nem. A lényeg, hogy az orvos úgysem fog veled vitatkozi vagy alkudozni, hogy mit tegyél, hanem olyan helyzetet teremt amiből egyértelmű, hogy többet nem mész vissza hozzá. Semelyik orvosnak nincs szüksége olyan páciensre, aki okoskodik és felülbírálja a tudását.


A körülmetéléstől pedig nem kell idegenkedni. Nagyon sok férfinak ilyen, egy csomó probléma megoldható és elkerülhető ezzel. :-)

2012. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Arra gondoltam, hogy 1. nek itthon probálom meg a kádas modszert ha nem megy mindenféleképpen elmegyek dokihoz!
2012. nov. 6. 13:56
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez abszolúte minimális baj :) Valószínűleg simán javítható nyújtással, rosszabb esetben bemetszéssel/plasztikával, de metélni nem kell.


Próbáld meg, hogy megfogod a fitymát és a szűk részt kinyújtod annyira, hogy feszüljön de ne fájjon. Tartsd úgy egy pár percig, és ismételgesd. Ha dobsz keresést az oldalon, többször le lett már írva pontosabban több módszer is, amikkel ennél súlyosabb eseteket is kezeltek már :)

2012. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Okés köszi és merev állapotban csináljam ezt? vagy lankadtan?
2012. nov. 6. 21:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Az mindegy, bár lankadtan valószínűleg könnyebb, mert relatíve lazább a bőr, meg a makk is kevésbé van útban, stb.
2012. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2012. nov. 7. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!