Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia vagy mi ez (van...

Gynecomastia vagy mi ez (van kép is)?

Figyelt kérdés

sziasztok uj vagyok itt és nagyon elvagyok szomorodva amikor megláttam hogy mi az a gynecomastia a mellem nemtudom mitöl ilyen fura lehet hogy a tulsúlytól vagy gynecomastiátool? =( amikor hideg éri vagy ha zuhanyzok összemegy nem tudom mi ez. léccives ne legyen leszólás vagy kicsufolás. 14/F vagyok


[link]

[link]


2009. aug. 14. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet h ez áll a háttérben viszont nem kell megijedni mert nem vészes, csak neked így nőtt
2009. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat javítana a súlyfelesleg leadása diétával és sporttal. Nem hirtelen fogyás kellene, hanem szép lassan egy olyan diétával, ami Neked a legjobb. Az úszás is sokat segítene, amennyiben tudsz úszni, vagy fokozatosan súlyzós gyakorlatokat. Hidd el néhány hónapon belül szemmel látható eredményt érnél el. Próbáld meg és kitartást hozzá.
2009. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és igen járok edzeni a kondi terembe de majd szeptemberbe fogom elkezdeni megin mert nagyon meleg van :S most tervezek megin egy nagy fogyást mert ezelött leadtam 10 kilot most 20 at és jo lessz remélem. megint köszi a kommentet. ^^
2009. aug. 14. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha zavar, keress fel egy endokrinológust, ö meg tudja mondani, h a hormonháztartásod rendben van-e, vagy mi lehet esetleg az oka. Szerintem ez nem vészes a kép alapján.
2009. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez csak hízás, nekem is ilyen. Nyilván ha meghízol, akkor a melled is nő...
2009. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia, 2 évvel ezelőtt nekem is hasonló gondjaim voltak, sőt még vannak is.. 2 éve kezdtem el edzeni heti 2-3 alkalommal, kis házi teremben, néha néha edzőteremben. A kondicióm javult, sok helyről lementek a kilók 80->70kiló fogyókura nélkül. Viszont nekem megmaradtak ezek a fölösleges zsircsomók a mellkasomon. Orvosnál voltam, annyit mondott hogy még várjak vele hátha eltünik. De nem fog! Sajnos ezt jópár dolog okozhatja , ha utánanéztél tudod. Nem könnyü megszabadulni tőle, remélem neked csak zsír, azt lelehet mozogni. De ha nagyon zavar, nem ajánlom a konditermet, az csak jobban kiemeli.
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
előző voltam :D 16/f vagyok
2009. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen remélem, de ha nincs más megoldás akkor megmütetem ez nagyon zavar engem.És még azt szeretném megkérdezni hogy zajlik ez a mütét ? fog látszani eg vagy ilyenek?



köszi elöre is! ^^

2009. szept. 13. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
figyi, ezt teljesen felesleges megműteni, erről még az orvos is lebeszélne. ha elkezdesz fogyni, plusz írtad h jársz konditerembe, elfog tűnni. van "alapanyagod" is hozzá, úgyhogy ha jólcsinálod, hamar izommá tudod formálni a tested
2009. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi most megnyugtattál remelem izommá alakul mert mindent megteszek ;) szép napot mindenkinek (Y) ;)
2009. szept. 14. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!