Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem fitymaszűkület, de hogyan...

Nem fitymaszűkület, de hogyan lehet tartósan tágítani a fitymán egy bőrrészt, ami szűkebb?

Figyelt kérdés

Ez a bőrrész a fitymám "vége". Szűkebb, szorosabb és "használatkor" néha berepedezik. Sokáig azt hittem fitymaszűkületem van, de nem fájt eddig a hátrahúzás, csak nem tud együtt tágulni az a bőrrész a péniszemmel.

Kenőcs, ilyesmi? Vagy javasolt a körülmetélés - Attól sem zárkózom el.


2009. aug. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez pedig fitymaszükületnek hangzik.-Mikor a bőr túl szük a merev péniszen,ezért bajosan lehet csak lehuzni,vagy fájdalmasan,illetve egyáltalán nem lehet. Én azt javaslom látogass el az urulogiára,és a szükületed mértékétől függöen ott majd a doktor elmondja mik a további teendők. (Lehetséges,hogy körülmetélés)
2009. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az urológus ránézésre megmondja. Tessék elmenni!
2009. aug. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam urológusnál pár éve, ő nem találta súlyosnak gondot akkor. Engem tényleg a kenőcs, vagy ilyesmi érdekelne, ami bőrtágító hatású tartósan. Amúgy fontolgatom a körülmetélést is, de azt majd később, HA nem találok más megoldást.
2009. szept. 1. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, kiktől fogadsz el tanácsokat. Anyámék is simán elfogadták a jótanácsokat gond nélkül, miszerint milyen jó a teljes körülmetélés. Hát, nem jó.

Létezik plasztikai műtét, bemetszés, részleges metélés. Javaslom, nézz utána ezeknek és ne akard levágatni azt, amit nem föltétlen kell.



Nekem, miután elvégezték, rengeteg problémát okozott és most már egyre többet okoz.

Kiszáradt a makk, cserepesedik, hámlik, foltos.

Volt varrat, ami 20 év után esett ki (!!) és a lyukban meg azóta gyűlik a cucc, ami bebüdösödik (ennyit a higiéniáról) szóval mindig ki kell piszkálni onnan...


Csak droggal élvezem a szexet sajnos, szóval százszor gondold meg, mit engedsz levágatni magadról :(

2009. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hali! Nos, én amúgy nem félek a körülmetéléstől, viszont a kontármunkától amit a srácnál végeztek attól igen. Érdekes, a zsidóknál egy egyszerű kőkéssel csinálták a dolgot évezredekkel ezelőtt, mégsem volt belőle senkinek baja. Hát, Isten nem volt buta hogy elrendelte az Akkori népének. <--na jó, ebbe most nem akarok belemenni...

Viszont KENŐCSÖT senki sem tud??? Elvégre ezért írtam!

2010. jan. 6. 07:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szteroidos vagy nemtom milyen kenocsok vannak, amiket irnak, ezekkel lehet tagitgatni a furdes utan, ha nem megy, akkor lehet bemetszest vegezni, esetleg plasztikat, ha minden kotel szakad, akkor lehet reszleges metelest is.... de a teljes korulmetelest ne akard, hiaba csinaljak a zsidok meg meg rengetegen, mert minden ilyennek nagy a kockazata. Evekkel kesobb is kiderulhet, hogy neked arra a bordarabra szukseged lenne es akkor mar keso lesz.
2010. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!