Kockahas titka?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlattal lehet kockahasat elérni? Valaki azt mondja szimpla felüléssel, valaki a fegyencedzéses lábemelést javasolja. Ti? Illetve vékony srácnak lehet e kockahasa?

2013. jan. 28. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
A hasprés minden hasizmot egyszerre mozgat meg! Ez a kockahas titka. Kockahasa mindenkinek lehet, ugyanis nem az izmok állnak össze kockává, hanem a kidolgozott egyenes hasizmodon a harántul futó inak látszódnak jobban, ami mindenkinek van!
2013. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

mindenkinek kockás a hasa, csak a nagy többségnek van rajta háj... aki azt hiszi sovány, de nincs kockahasa annak is van rajta... sokan elhiszik a hozzá nem értőknek, hogy haspréstől, felüléstől ilyenektől lesz, pedig nem...

kocka hasad, szálkásító diétától lesz, esetleg mellé aerob edzés...

amúgy ilyen kérdéssel inkább a sport, mozgás kategóriában az extrém sportok részben kérdezz, ott vannak a testépítő szakik...

2013. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 200 felülés naponta plusz 10 éves koromba is kockahasam volt mivel a szüleim vettek egy eb king pro-t és rákanttantam és már a végén a legerősebb fokozaton csináltam 250 felülést.
2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja és f/15
2013. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Igazából egy nagyon yo könyben olvastam.

Fegyencedzés a címe.

A legjobb a hasra lábemelés.

alsó-felső hasizmokat megmozgatja és a borda izmokat is erősíti.

Ezek mellett fussál naponta hosszútávon ha van kis fölösleg.

Ha nincs akkor 30 másodperceket sprintelj.

Ez az egész teste megerőlteti , mármint az izmokat és sokat használ.

2013. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
csinálhatsz akármennyi felülést, a hasizmod erősödik is tőle, de szálkásító étrend nélkül sosem fog kilátszani
2013. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt se tudom mi az a szálkásító étrend, de olyan hasam van mint a sajtreszelő :)

F/15

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
örülj neki, lehet csak ektomorf vagy, lehet csak gizda, lehet hogy időben kezdted ezer meg egy oka lehet, de ha valaki nincs vele megáldva, felülésektől nem lesz kocka hasa...
2013. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen, alacsony testzsír kell a kockahashoz, amit pedig szálkásító diétával lehet elérni. Viszont ha még nincs elég izomtömeg a hasadon(és máshol) akkor még nem érdemes diétázni, mert idétlenül fogsz kinézni.
2013. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na kérem, a kockahashoz az kell, hogy a testzsírtartalmadat 1% körül tartsd, ami nem csak szinte lehetetlen, hanem egészségtelen is. Akik TV-ben kockahassal flexelnek, azoknak ez a főfoglalkozásuk, napi 8 órában gyúrnak. Ráadásul egy felvételre fel szoktak készülni. Kiszárítják magukat, bekenik a testüket barnítóval, és bedurrantják az izmaikat egy intenzív edzéssel. Ilyenkor az izmok a mikrosérülések miatt feldagadnak és vízzel telnek meg. Ennyit a kockahasról.
2013. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!