Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segíteni nekem fürdéssel...

Segíteni nekem fürdéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok, és abszolúúte nem vok izzadékony, nem végzek semmi olyan koszos munkát, valamikor beteg vagyok, akkor meg csak egésznap fekszem az ágyban, de ha nem vagyok az, akkor sem koszolódom annyit, szóval így nekem mindennap le kell fürdenem?
2013. jan. 30. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hetente 2x zuhanyozok annyi elég. Nem vagyok az a büdös izzadós majomféle. Ha kell néha befújom magamat dezodorral, hogy a kollégák ne érezzék, hogy nem fürödtem egy ideje.
2013. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem fürdesz minden nap nem gond, de azért valamelyest le kell tisztálkodni!!! A kisfiaimnál is van, hogy télen elmarad a fürdés-zuhany 1-1 napon (a legidősebb olyan korú mint te). Azonban, egy lavór vízben az arcot, hónaljat, feneket, zacsit, kukit (hátrahúzva), lábat meg kell mosni. Ezen felül a fogmosás mindig kötelező lefekvés előtt.
2013. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!