Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti ülve pisiltek otthon?

Fiúk ti ülve pisiltek otthon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 15:16
1 2 3
 11/22 vaszily katalin ***** válasza:
26%
AZ én párom csak akor ha kakil is.
2013. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
A nyilvános WC-t üzemeltetők legnagyobb problémája a falakra és csempére felfreccsenő, vizelet ill. vízzel hígult vizelet okozta szennyeződés, majd annak bomlása során keletkező szag. Ez otthon is jelentkező probléma, ezért ajánlatosabb férfiaknak, fiúgyerekeknek is az ülve vizelésre való szoktatás (azaz legyünk tekintettel a WC-t takarító személyre is, aki azért általában családtagunk, azaz ingyencseléd). Egyébként élettanilag is kedvezőbb, mert ülve könnyebb kiüríteni a húgyhólyagot a medencefenék izomzatának összehúzásával.
2013. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%

a f*szt könnyebb kiüríteni.

kakilás után, mindig fel szoktam állni, és a végét állva!! mint általában a férfiak, szoktam kiereszteni, mert nem szeretem a félbehagyott munkát.

csak sz*rás közben szoktam leülni, mert az is veszélyes mikrobiológiai szempontból.(érintkezés). nem?

csak a homoszexuálisak, és a ferdehajlamuak "pisilnek ülve" !

én nem tudnék, mert a hímvesszőm belelógna a wc vízbe...

2013. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Pálpusztai Dezső válasza:
46%
Én guggolva.
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
40%

13. válaszoló, okos ember pénzével, tudásával, farka méretével nem dicsekszik. Hárítsd el a dugulást és akkor nem lóg majd vízbe a péló ;)


Én is csak állva, de volt már rá példa, hogy olyan marha másnapos voltam, hogy állni nem bírtam.. na ilyenkor egyszer engedtem a kísértésnek és ülve pisiltem.

Sokkal kényelmesebb volt, majdnem el is bóbiskoltam.

2013. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak mellékesen jegyezném meg, hogy ugyan ezt a kérdést kb egy éve tettem fel az egyéb kategóriában és szinte azonnal törölték, mondván, hogy mit akarok ebből megtudni.
2013. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
10-es: megnyomtam a tetszésindexedet.
2013. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj, hogy tetszés alapján pontoz mindenki és nem hasznosság alapján.
2013. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Nem mintha nem céloznék pontosan, de már egy ideje ülve pisilek. Nem a mellé pisilés miatt (bár bevallom a legnagyobb vigyázat ellenére is 1x-2x előfordult, hogy mellé is ment), hanem a vissza fröccsenő vizelet miatt.

Ezt akkor vettem észre amikor egy alkalommal bugyiba álltam a wc csésze elé, a térdem tájékára relativ sok fröccsenés éreztem. Akkor mi lehet a csempén, padlócsempén???

Tehát??? Mért volna ciki??? Amúgy is, ki látja, hogy te éppen, hogy pisilsz? Megmondom őszintén én mindig egyedül pisilek :))

2013. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Otthon mindég ülve pisiliek,közbe rejtvényt fejtek.
2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!