Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha tudom, hogy szexelni...

Ha tudom, hogy szexelni 'kell' akkor nem áll fel, ha meg nem akkor úgy állok mint a cövek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves vagyok bnőm pedig 18.Minden klappol köztünk csak a szexel van gond. Többször próbálkoztunk már, de az a gond, hogyha tudom hogy szexelni 'kell' és most az jön, akkor nem áll fel csak nagy nehezen és pillanatok alatt elmegyek, viszont ha tudom hogy nem lesz szex, csak elvagyunk, ökörködünk az ágyban akkor meg úgy megkeményedek hogy majd szétrobbanok. A napokban is ez volt, csak mikor megkeményedtem akkor már mennie kellett... Szerintem egyértelműen pszichés a dolog, de nem tudom hogy hogy 'kezeljem' magamat. Válaszotokat előre is köszi!
2013. febr. 24. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy irod pszichés dolog áll a háttérbe.A tudat alatt ott van,csak le ne égjek most,jól teljesítsek Egyszerűen rágörcsölsz.Azon vagy hogy megfeleljek mindenben most.

Úgy olvasom hogy tartasz a sex fizikai részétől .Ne arra

gondolj most sex lesz.Csak örömködjetek,ahogy írod.Abból egy pillanat alatt átlehet menni sexbe .Nagyon kevés az a

fiatal fiú ilyenkor nem gyorsan ér a csúcsra.Ez a szaporodási ösztönnek köszönheteő .

2013. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell kezelni, hogy felvállalod. Azaz nekiálltok szexszelni, erre a para miatt nem fog felállni, de te tovább próbálkozol, addig amíg fel nem áll. Bármeddig tartson is. Ez lehet, hogy hosszú idő lesz. A félelem el fog múlni, mert megszokod, megszokod a felsülést és abban a pillanatban elmúlik a görcs. A hímvessződ fel fog állni és te szexelni fogsz. Másodjára sokkal hamarabb eljutsz idáig. Néhány alkalom után pedig tökéletesen fogsz működni. Ehhez viszont tökös gyerek kell, legyél, mert ezt be kell vállalni a csak előtt.
2013. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!