Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

állva is hátra tudom húzni ncem is fáj egyeltalán, de olyan furcsa... [link] kb így néz ki


13/f


2013. márc. 3. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A szűkület nem ez,rosszul értelmezed.Neked nincs ilyen gondod .
2013. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ez mi? olyan mintha ottt ilyen gyűrűk lennének de nem szorítanak csak így néz ki ahogy lerajzoltam.
2013. márc. 3. 18:35
 3/10 A kérdező kommentje:
pontosítanám a képet: [link]
2013. márc. 3. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek ilyen ne izgulj semmi problémád nincs :)
2013. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
okok köszi :( zöldkezecske ment
2013. márc. 3. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj és mereven is hátramegy, akkor nagy baj nem lehet.


A rajz alapján azért gyanús, hogy van egy kis szűkület, főleg, ha amikor nincs hátrahúzva, nem produkálja ezt a "homokóra" formát. Légyszi pontosíts, mondjuk szöveges leírással :)


A kis "gyűrűk", amikor hátrahúzod és felgyűlik a makk mögött a bőr – ez teljesen normális, ez így van rendjén :)

2013. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább ne rajzolj, mert azzal te pocsékul szemlélteted azt, amit szeretnél! ha tényleg meg akarod értetni velünk, mi a bajod, mondanám, hogy tölts fel képet, de nem mondom, mert te még kiskorú vagy.

Ellenben mondom, hogy beszélj apukáddal, ő tisztázhatja a félelmeidet, ettől pedig ne félj, mert apud is volt 13 éves, szóval nem hinném, hogy nem értené meg, miért is fordultál hozzá!?

2013. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem húzom hátra nem olyan, (a képen azért picit eltúloztam) De ezt otthon a jkádas módszerrel nem lehet javítani? mert EE33 enél durvábbakra is azt írja hogy otthon még javítható.
2013. márc. 5. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó, leírom az én történetem. 2 évvel ezelőtt feltettem itt egy kérdést, amire azt a választ kaptam, hogy fitymaszűkületem van, nem akartam elhinni, viszont ott volt a bizonyíték a gatyámban, hogy olyan szoros volt s bőr, hogy csak pár mm-t "lyuk"-on keresztül láttam a makkomat. Most bele gondolva szörnyű volt.


Hosszú hetekig halogattam, míg az apumnak el mertem mondani, mert szégyeltem, pedig egyáltalán nem kellett volna.


Elmentünk vele egy profi urológushoz, főorvoshoz. Megnézte és mondta, hogy egy lavorba öntsek meleg teát (már nem tudom milyet, de ha szükséges utánanézek), aztán üljek bele és áztassam a péniszem majd lassacskán kezdjem próbálgatni a bőrt húzogatni, hátha sikerül, de nem nyújt meg.


Írt beutalót műtétre, be is vitt az apum, viszont a kórházban tudtuk meg, hogy sztrájkolnak az orvosok és nem lesz műtét. A főorvos (aki műtött volna) fiának volt egy magánklinikája, ahova kaptam 2héttel későbbre időpontot műtétre, nagyon izgultam. Reggel fél hétkor érkeztem meg a klinikára, fél órán belül bevettek és 8-kor lett volna a műtét, de több mint egy órát késett. A műtét előtt kb 9:30 felé bejött az altatóorvos elmondani, hogy mi is lesz és hogyan, én csak bólogattam. Aztán egy asszisztens behozott egy műtétes zöld ruhát -hátul nyitott, tehát mintha a kabátot felvennénk fordítva-> a háta elől lenne-, felvettem és egy műtős srác jött értem elkísérni a műtőbe. Ott felfeküdtem egy keskeny, magas asztalra, egyébként s helyzethez képest kényelmes volt... :D


Már a kezembe akkor adtak is egy labdát, hogy nyomkodjam és közben levették rólam a műtős ruhát, meztelen feküdtem.. nagyon kellemetlen volt, de azonnal rátették az arcomra a maszkot és bealudtam. Egy-másfél órás műtét volt.


Nem tudom, hogy teljesen körbe metéltek-e vagy sem, de nincs fel-le húzódó bőr és értelem szerüen így csupasz a makkom.


Este felébredtem, az apum hozta a vacsorát, amit nagy kómásan megettem és aludtam tovább. Másnap reggel 7kor jött be az apum, mert el voltam engedve a klinikáról, a pisilés szörnyű volt... bármennyire akartam nem ment, de ha igen akkor is rettenetesen csípte és fájdalmas volt.


Pár nappal később nagyon megijedtem itthon. Kellett mennem pisilni, el is eresztettem magam, de nem jött ki semmi, csak kellemetlen fájdalmat éreztem. Pontosan nem tudom, hogy mit tettem, talàn megittam 4 pohár vizet és lepihentem relaxálni, legközelebb már működött minden rendesen.


Bármi kérdés van, üziben megtaláltok!


17/f

2013. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: Akkor nekem most az van vagy nem?
2013. márc. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!