Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van (csak...

Ha fitymaszűkületem van (csak álló állapotban nem tudom hatra húzni, csak félig, akkor is muszáj a doki?

Figyelt kérdés
Elég régóta van,de sehogy nem merem elmondani a szüleimnek .. Plusz a dokitol is felek :( ráadásul megjelent a pearly penile papulus is a farkamon... Elegem van akkora elbaszott életem van..

2013. márc. 4. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen menj urológushoz, és a szüleidnek is mondd el. Nem ciki ez, nem fognak rád haragudni.
2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyaltalan nem ciki, el kell mondani a szuloknek es keresni egy jo orvost. En is elkovettem azt a hibat, hogy fiatal fejjel nem szoltam.

Evekig problemakat okozott, meg felnott korban is. Na az a ciki, amikor 3x-es fejjel magyaraztam a dokinak, hogy miert voltam olyan hulye, hogy nem jottem 15eve:)

2013. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem tűnik leírva olyan erős szűkületnek, amit csak teljes körülmetéléssel lehet megoldani. Ezt tuti, hogy meg lehet oldani kis bemetszéssel, vagy valami egyébbel. Az gyorsan gyógyul...!
2013. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem olyan nagy baj ez (és a PPP sem), és biztos meg lehet oldani (ha csak ennyire szűk, valószínűleg akár műtét nélkül is). Nyugi!
2013. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell orvos.Fürdékor kezd el rendszeresen hátrahúzkodni ezentúl a fitymád,ha merev már akkor a legjobb csinálni és szépen majd hátrább tudod húzni mindig egy kicsit.Ha 3-4 héten belül nem veszel észre változást akkor urolgushoz kell menni,ott fityma plasztikával meg lehet oldani,nem kell körülmetélni,azt csak durva szükületnél kell.
2013. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Na jó, leírom az én történetem. 2 évvel ezelőtt feltettem itt egy kérdést, amire azt a választ kaptam, hogy fitymaszűkületem van, nem akartam elhinni, viszont ott volt a bizonyíték a gatyámban, hogy olyan szoros volt s bőr, hogy csak pár mm-t "lyuk"-on keresztül láttam a makkomat. Most bele gondolva szörnyű volt.


Hosszú hetekig halogattam, míg az apumnak el mertem mondani, mert szégyeltem, pedig egyáltalán nem kellett volna.


Elmentünk vele egy profi urológushoz, főorvoshoz. Megnézte és mondta, hogy egy lavorba öntsek meleg teát (már nem tudom milyet, de ha szükséges utánanézek), aztán üljek bele és áztassam a péniszem majd lassacskán kezdjem próbálgatni a bőrt húzogatni, hátha sikerül, de nem nyújt meg.


Írt beutalót műtétre, be is vitt az apum, viszont a kórházban tudtuk meg, hogy sztrájkolnak az orvosok és nem lesz műtét. A főorvos (aki műtött volna) fiának volt egy magánklinikája, ahova kaptam 2héttel későbbre időpontot műtétre, nagyon izgultam. Reggel fél hétkor érkeztem meg a klinikára, fél órán belül bevettek és 8-kor lett volna a műtét, de több mint egy órát késett. A műtét előtt kb 9:30 felé bejött az altatóorvos elmondani, hogy mi is lesz és hogyan, én csak bólogattam. Aztán egy asszisztens behozott egy műtétes zöld ruhát -hátul nyitott, tehát mintha a kabátot felvennénk fordítva-> a háta elől lenne-, felvettem és egy műtős srác jött értem elkísérni a műtőbe. Ott felfeküdtem egy keskeny, magas asztalra, egyébként s helyzethez képest kényelmes volt... :D


Már a kezembe akkor adtak is egy labdát, hogy nyomkodjam és közben levették rólam a műtős ruhát, meztelen feküdtem.. nagyon kellemetlen volt, de azonnal rátették az arcomra a maszkot és bealudtam. Egy-másfél órás műtét volt.


Nem tudom, hogy teljesen körbe metéltek-e vagy sem, de nincs fel-le húzódó bőr és értelem szerüen így csupasz a makkom.


Este felébredtem, az apum hozta a vacsorát, amit nagy kómásan megettem és aludtam tovább. Másnap reggel 7kor jött be az apum, mert el voltam engedve a klinikáról, a pisilés szörnyű volt... bármennyire akartam nem ment, de ha igen akkor is rettenetesen csípte és fájdalmas volt.


Pár nappal később nagyon megijedtem itthon. Kellett mennem pisilni, el is eresztettem magam, de nem jött ki semmi, csak kellemetlen fájdalmat éreztem. Pontosan nem tudom, hogy mit tettem, talàn megittam 4 pohár vizet és lepihentem relaxálni, legközelebb már működött minden rendesen.


Bármi kérdés van, üziben megtaláltok!


17/f

2013. márc. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
menj el!
2013. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsóelőtti srác, ha egyáltalán nem maradt bőr a makkon, ami védje, egyharmada-egynegyede SE, akkor az egy teljes körülmetélés volt.... valószínűleg nem kellett volna ennyit vágni. Ennél kisebb vágással is meg lehet oldani az ilyesfajta problémát :(
2013. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!