Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakit kasztrálják az már...

Ha valakit kasztrálják az már utána egyáltalán nem fog vonzódni a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Egy életre megutáltam a nőket, de sajnos még vonzódok hozzájuk sexuálisan, azt szeretném hogy egyáltalán ne izgassanak fel.

2013. márc. 25. 17:49
1 2 3
 21/21 David82 ***** válasza:

Ne kasztráltasd magad, mert lehet, hogy meg fogod bánni. Töltsd el az idődet inkább valami hasznossal. Kezdj el sportolni, az növeli az energiaszintedet, és meglátod, jobban fogod érezni magad. Tanulj, vagy alkoss, hogy átérezd, mennyire hasznos ember vagy.


megjegyzés: Úgy látszik, én a másik véglet vagyok, mert úgy szeretem a lányokat, legszívesebben mindig őket ölelgetném. Olyan aranyosak.

Megértelek, hogyha valami problémád van. Egyébként a nők nagy része jószívű, csak meg kell találni bennük a kedvességet.

2014. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!