Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület: hogyan lehet...

Fitymaszűkület: hogyan lehet kezelni? Szeretném elkerülni a műtétet.

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos csak műtéttel! Ne halogasd, jobb túl esni rajta.
2013. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már többféle orvosi beavatkozás létezik,nem csak a körbemetélés .
2013. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az nem biztos, hogy sikerül, főleg, hogy semmi infót nem adsz magadról, és a problémádról! Így nem lehet segíteni.

De ha tudni szeretnéd, mik a lehetőségeid a megoldásra, úgy ajánlom figyelmedbe az alábbi topikot. Nagyon hasznos szerintem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól függ hogy enyhe e a szükület,tehát hátra tudod húzni teljesen ha lankadt a péniszed.Amúgy otthoni gyógymódnak azt javasolják,hogy esténként,fürdéskor miután nagyjából kiáztál kezd húzkodni,persze szépen,lassan,nem durván a fitymád,ez akkor a legjobb ha már merev a péniszed és ezt csináld rendszeresen és van hogy segít és tágul idővel a fityma és rendbe jön,de ehhez rendszeresség és kitartás kell,ezentúl esténként tornáztasd a kádba,egy próbát megér,de kellhet hozzá pár hét hogy érzed hogy javul,hogy könnyebben csúszik a fitymád hátra,vagy már nem fáj,feszül annyira.
2013. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Érdemes megcsináltatni a műtétet, rengeteg pozitív vonatkozása van és nemcsak Neked, hanem a női oldalon is! Bátorság! Légy férfi!
2013. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt fitymaszűkületem és nem metéltek körül. Akkor most mi van? ( kicsi voltam még )
2013. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy kell körülmetélni,csak ha nagyon durva az szükület.amit meg itt írt az előttem lévő hogy a nők számáa előny,bocs de magyarországon kevés metél ember van,nem szokás és legtöbb nő csak képen látot,már ha látot,és sokaknak nem tetszik,állandóan villógó makk látványa,közös zuhanyzókba meg fennáll a beszólás,megbámulás lehetősége.nem igaz az a duma hogy mennyi nőnek tetszik,kevés aki látot itthon ilyet,külföldön is csökken a metélések száma.
2013. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Húzogasd visszaa bőrt még amikor nem merev. Ha úgy sikerül a makkodról teljesen lehúzni, akkor nyert ügyed van csak kitartás kell hozzá. Elejében ne hagyd sokáig visszahúzva inkább csak pár percig, majd húzd rá a makkodra. Se a lehúzás se a visszahúzás nem fog túl könnyen menni elejében, de gyorsan nyúlik a bőr rajta és látvéányosan fog javulni a helyezet hetek alatt.

Naponta többször is csináld és fokozatosan ahogy érzed hogy mennyire birod ki mert eléggé kelelmetlen feszítő érzés, egyre tovább hagyd visszahúzva. Pár hónap múlva már hagyd visszahúzva tovább is, a gatyádban is. Ha már eléggé kitágult a bőr de még merevedséskor nem jön le akkor kezd el úgy is visszahúzni, szintén fokozatosan ahogy érzed és hagyd egyre tovább visszahúzva. De ha már nagyon feszít akkor kézzel húzd rá a makkodra mert megától nem fog se le se visszamenni ameddig kellően ki nem tágult. Az eredmény 100%-os lesz néhány hónap alatt műtét nélkül is csak kitartás kell hozzá. Ez saját tapasztalat.

2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok, és próbáltatok segíteni nekem. :) Már megmutattam egy orvosnak, aki valami olajat (azt hiszem babaolajat) íratott fel nekem - azon kell majd "gyakorolnom". Ha nem hoz javulást, műttetni fogom.
2013. ápr. 3. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Az kizárt hogy ne hozzon javulást, csak nem két nap alatt fog bekövetkezni, hanem legalább fél év és nem csk naponta egyszer a fürdésnél, hanem akár tízszer is egész nap.
2013. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!