Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés 23 évesen?...

Körülmetélés 23 évesen? Hallottatok már rossz példát is erről a műtétről és az utána levő szexuális életről?

Figyelt kérdés
Eddig csak jót hallottam róla.

2013. ápr. 17. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Én vagyok az 54 %-os, (bár mivel látom, hogy az összes regisztrációdról szisztematikusan pontozod le a válaszaimat, most már lehet, hogy csak 53 %), de szerencsére nem ez a lényeg, és ezt az olvasók is tudják.


Egy időben sajnáltalak, hogy ennyire agyadra ment ez a téma, és meg is mutattam kigyűjtött hozzászólásaidat szakembernek, de nem, nem az Urológián, hanem a Pszichiátrián dolgozó ismeőseimnek. Nem fogom leírni, hogy mit mondtak, legyen annyi elég, hogy Te kezelésre szorulsz.


Valóban, nem vagyok orvos, de hidd el, hogy otthon vagyok a témában. Azt is tudom, hogy ez egy nagyon megosztó téma, de az orvostudomány mai állása szerint (ami kb 5,000 éves tapasztalat ebben a tárgykörben) a körülmetélés hasznos, egészséges eljárás és a fitymaszűkületnek a megoldása. Arról nem is beszélve, hogy számtalan egészségügyi, higiéniai és igen, szexuális előnnyel is jár mind a férfi, mind a női oldalon!


Ha ezt nem tudod elfogadni ... ha magadat nem tudod elfogadni: sajnállak, de ne tegyél fel ál-kérdéseket és ne terjessz hülyeségeket!

2013. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
11-es, én adtam neked egy zöldpontot !
2013. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, sokakkal ellentétben itt vagyok én, aki bármikor élőben is vállalja a szavait. Nem úgy, mint az ilyen, bárkit csonkolásra küldő nő.

Aki nyilván elfelejti, hogy nem véletlenül csökken a körülmetélések száma a világon ott, ahol nem vallási okokból csonkítják meg a gyerekeket. Az USA-ban is egyre kevesebben csináltatják meg, mert sok körülmetélből sok olyan gond van, ami pl nekem is.

Már nem úgy megy, mint régen, hogy TB-re simán megcsinálják. Sok per, sok panasz, sok gond volt és van emiatt.

Persze ezt egy nő - hiába pontozza zölddel néhány másodnickje - soha nem tudja fölfogni.

De mit is várunk attól, aki másokat pszichiátriai esetnek meg hazugnak állítja be, közben ő hazudik és nő létére idegen férfiak fitymáját akarja levágatni...?

Te jó ég....

2013. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Ez meg rólad szól :

"Sajnos sok urológus vagy nem ismeri a fityma plasztika műtétét, vagy fel sem ajánlja a páciensnek lehetséges megoldásként. Ilyen műtétek után gyakran láttam az egy életre szóló pszichés trauma (a fel nem dolgozott „csonkolás”) hatására akár súlyos elmebetegség kialakulását is arra hajlamos egyéneknél."


Forrás : [link]

2013. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

#14: tökéletes, ez remekül illik a "csonkolásos", "helyreállításos", perrel fenyegetőző "szakértőre"!


Ha tovább olvassátok az idézett linket az is nagyon igaz:


"Ilyenkor a pszichoterápia segíthet, és evvel annak megértése, hogy a fityma hiánya nem jelent semmilyen működési, örömszerző, orgazmus-problémát, csak legfeljebb a téves képzetek."


Továbbra is tartom: a (férfi) körülmetélés hasznos eljárás, egészségügyi, higiéniai, és szexuális szempontból is, mind a férfiak, és mind a nők számára!

2013. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok, nekem is teljes körülmetélésem volt és nagyon nem köszönöm meg, a perverz nőknek meg ne higgyetek...
2013. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Szia, teches (peches) barátunk újabb (harmadik? sokadik?) accountja!


Örülök, hogy visszajöttél, nem örülök, hogy ugyanazt a lemezt játszod még mindig, és nem örülök hogy végigbumpolod az összes topikot. És még annyira sem örülök, hogy saját magadnak válaszolsz úgy, mint ha más lennél.


Zoknibáb accountok használata eléggé gáz dolog...


És baromira nem segítesz az ügynek...

2013. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező, sok rossz példa olvasható a neten a körülmetélés utáni szexuális életről. És nagyon sok kép van fent azokról a péniszekről, amik nem úgy néznek ki, ahogy azt a tulajdonos elvárná.

Érdemes megnézni a Circumcision Problem keresőszóval, érdekes lehet a SKINBRIDGE is, de hosszan sorolhatnám még.

2013. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11%
Azzal én is egyetértek, hogy a nők körülmetélése nem rossz, főleg azoké lenne időszerű, akik itt kamaszgyerekeknek adnak olyan tanácsokat éjszaka és hajnalban, évek óta, bármikor, hogy vágassák le magukról azt, aminek funkciója van és nem nő vissza...
2013. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te sem sokat segitesz nekik a problémájukon. A sajátodat sem tudtad megoldani. Se vissza nem plasztikáztattad, se a bőrhidat nem tudtad megcsináltatni se le nem ugrottál egy nagy kővel a nyakadra kötve valami mély vízbe. Csak itt panaszkodsz a fórumokon kb. 13 éve.
2013. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!