Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi here probléma, F/19...

Kicsi here probléma, F/19 (több lent)?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy a heréim elég apróak , nintha sose kezdtek el volna nőni, a pénisz méretemmel nincs gond. de elég viccesen néz ki hogy kb 4cm hosszú a herém ( a magasságát nem mértem meg).

a barátnőmet nem zavarja, de engem nagyon ...

már sokszor olyan érzésem van hogy mintha egyre kissebb lenne , és mivan ha egyszer csak elfogy és eltünik? vagy olyan pici lesz hogy felszáll? :(

elég bolond vagyok hogy ilyeneken gondolkozok, de szerintetek mi lehet a gond?



2013. máj. 1. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálad minden normálisnak mondható,a méret hogy időnként a has üregben eltünik .A barát nődnek hiányosak ez iránti ismeretei .Semmi gond nincs,de gondolom ezután,hogy a saját nemi szervével sincsen tisztában .
2013. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a 4 centi hosszú here nem kicsi

sosem nőttek? szerintem az ember kiskorában, jó fél centi

2013. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van az a testiometer nevü cucc, azon megtod nézni mekkora a normális, szerintem a 4 cm teljesen normális
2013. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tévedtem


Orchidometer



[link]

2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy itt egy másik


[link]


kisgyerekeknek olyan fél incs, a kép szerint


szal fix nőtt a tied

2013. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!