Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves fiúnak gyakori mandula...

20 éves fiúnak gyakori mandulagyulladás esetén az eltávolításon kívül milyen lehetőség van a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
talán vannak alternatív gyógymódok, de én nem nagyon tudok róla... én is kerestem ebben a témában, és nem találtam semmit. asszem nekem is ki kéne műttetni. :S
2009. szept. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet eltávolítani azt a mandulát amikor szövődményt is okozhat??????????????????
2009. szept. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

felnőttkorban veszélyesebb eltávolitani


párom 24,neki is ki kellene,de amig lehet halasztja


probálj meg jobban vigyázni rá

2009. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha gennyes gócot jelent folyamatosan, akkor nem igazán kellene húzni-halasztani.
2009. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire korfüggő a mandula kivétele, de szerintem többet ártasz vele, ha nem veteted ki, és hagyod azt a mandulát gyulladásban.

Ez sok sok problémát fog jelenteni a jövőben.

Nekem 20 évesen vették ki, akkoriban még nomád körülmények között, legalább is itt ahol lakom.

Ma már sokkal egyszerűbb és még kórházban sem kell vele lenni, mint Nekem anno egy egész hetet.

Hidd el, sok bajtól mentesülsz utána.

Én például fele annyit nem vagyok torokfájós, és egyéb problémáim sem lettek tőle.

Biztos kell a szervezetnek, ha egyszer ott van, de ezek szerint nélkülözhető.

2009. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látom már elég régi a kérdés, de nekem is volt kéthavonta mandulagyulladásom ki is akarták venni. Én Dr.Nona szájvizet használtam kb 3 alkalommal és 3 éve nem volt mandulagyulladásom... egyszer amikor megint begyulladt, akkor használtam és másnapra el is múlt. ezt bátran tudom ajánlani
2010. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!