Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég szarul érzem magam...

Bannala18 kérdése:

Elég szarul érzem magam amiatt hogy most nem ballaghattam el a volt osztályommal Kissé depressziós lettem Szerintetek mit tegyek, hogy ezt kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy most ballagtam volna el múlt szombaton csakhát még tizedikben buktam :(

Elég szarul érzem magam emiatt

A városban látom,hogy ott feszítenek rajta a volt általános iskolai osztálytársaim,évfolyamtársaim,ismerősök,haverok :(

Most érettségizik a volt osztályom és emiatt még egy fokkal szarabbul érzem magam


2013. máj. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igy jártál,mert tanulás helyett el lókecoltad az

időt. Most előre nézz,maradtak még haverok .Jövőre éretségizhetsz te is .

2013. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyanok is vannak, akik 5 éves képzésre járnak. Tehát nem minden általános iskolás osztálytársad ballag most :D majd ballagsz velük, feltéve ha nem buksz meg megint
2013. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na... orulj annak, hogy meg nincs itt az erettsegi ideje :DDD
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek buktál meg? Azért ahhoz is tehetség kell a mai követelmények ismeretében.
2013. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!