Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hererákba bele lehet halni?

A hererákba bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Úgy 2 éve, kb. 13 éves koromban egy kis érzéketlen, borsó nagyságú csomót találtam a bal herémen. ( A jobb herém 2-szer akkora mint a bal) Akkor még nem foglalkoztam vele. Nem régiben töltöttem be a 15-öt, és már kezd idegesíteni a dolog. Este mikor ismét meg akartam nézni a "daganatot" akkor érzékeny volt az egész bal herém. Olyan mint ha tele lenne valamilyen kis erekkel, és azok össze lennének csomósodva. Szinte biztos vagyok abban, hogy hererákom van.


Ez halálos is lehet?

Kezeltessem minél előbb?

Mi történne ha nem kezeltetném?

Gyógyszerekkel is kigyógyulhatok belőle?



2013. máj. 15. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hererák sajnos nem csak időskori betegség .. Nem hallottad ? Mostanában volt egy fiu (17-18 éves) talált egy csomót a heréjében ,nem szólt róla senkinek,orvoshoz sem ment .8 hónapig tikolta,amikor végülis elmondta/megmutatta a bátyjának aki elkisérte orvoshoz .Az orvos első ránézésre tudta,hogy egy bizony hererák :/ ,de akkor még 75%-os túlélést jósolt .Sajnos 2 héttel a diagnózis követően a fiú összeesett és meghalt,mint utlag kiderült teljes áttétek voltak már a szervezetében Ha nem titkolta volna,és időben orvoshoz fordul,ma is élne ..
2013. máj. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
valszeg herevisszér tágulat ezt könnyen meg tudod állapítani ha feljebb van húzódva a heréd akkor azt jelenti visszér tágulat ettől nem lesz bajod max a spermiumra van hatással nem lesz annyira életképes ha akarod megműttetheted, de azért ha fáj nézesd meg inkább.
2016. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 évet nem élsz túl kezeletlen rákkal, szóval valószínűleg nem az a bajod. Ezzel együtt el kéne menni urológushoz minél előbb
2016. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!