Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha törődök magammal?

Az baj, ha törődök magammal?

Figyelt kérdés
Az iskolában már sokan megfigyelték rajtam azt, hogy törődök a bőrömmel: hidratáló krém, pattanás kezelő stb. Ez nem baj?
2013. jún. 8. 17:28
 1/7 anonim válasza:
szerintem az csak jo,hogyha foglalkozol magaddal,fuggetlenul attol fiu vagy-e vagy lánz:) ne torodj másokkal!
2013. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy ember igényes magára, csak így tovább. Aki ezért megszól az egy igénytelen barom, nem kell vele foglalkozni.
2013. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha problémás a bőröd, jó ha szakértővel is konzultálsz (pattanás-kozmetikus v bőrgyógyász) aki ért hozzá.
2013. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sanyika"badboy"... ez valami vicc?
2013. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed túlzásba csak reggel kensz fel az arcodra krémet,meg eset akkor nem gáz,de ha ezt a suliba meg napjába ki tudja hányszor csinálod az sem baj,de az már nem igényesség és törödés,az már túlzás.


Szerintem ez attól függ hogy ezt milyen mértékbe teszed és nem viszed már túlzásba,már nem annyit foglalkozol éppen magaddal,a tested ápolásával mint egy lány,mert akkor már gond van.


De ha fiú létedre felfigyeltek rád a suliba is akkor lehet hogy már túlzásba vitted egy kicsit,mert egy normál ember felker reggel,megmosakszik max felkenn az arcára egy krémet és este ha kell pattanás kezelőt,de bennt a suliba nem kenegeti magát,és ha kell csak este használ a teljes bőrfelületén krémet,ha te ezt a suliba is csinálod akkor már túlzás.


Szóval te ezt hogyan csinálod?

Hogyan zajlik egy napod?


Meg attól hogy esetleg szép a bőrőd,nem pattanásos nem kezdenek csak úgy ok nélkül foglalkozni azzal hogy kenegeted magad.


De túl sok fiú kezd már nem is igényes lenni,hanem átlépi ezt a határt sajnos és már túlzásba viszi már-már olyan mint egy lány,annyit kencézik,csupaszít,már kozmetikába,pediküröshöz,szoliba jár rendszeresen,na ott már baj van,ők már eléggé nőiesek,mert megint más ha valakinek problémás a bőre,nagyon pattanásos és emiatt kell kozmetikushoz mennie,de akinek annyira nagy gondja nincs és mégis mindenhova járkál ahova a csajok szoktak az már gáz.

2013. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel felkelek, majd megmosakszom és arckrémet, este pattanáskezelőt és arctonikot használok.
2013. jún. 9. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,ez normális,nem viszed túlzásba,ez szerintem tökre elfogadható.


Ha már annyit pepecselnéd magad mint amiket felsoroltam akkor megérteném hogy furcsálják az osztályodba,de így nem értem mi zavarja őket.

2013. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!