Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen kaját vigyek magammal,...

Milyen kaját vigyek magammal, ha egész nap dolgozok, de egészségesen szeretnék élni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én reggelire zabkását szoktam enni pl, meg ugye ebédre normális főtt kaját, salátát ilyesmit, de ha dolgozni megyek akkor kénytelen vagyok szendvicset vinni, pedig nem akarok kenyeret enni. Mit lehet még vinni, ami kész van, és nem folyik/kenődik szét stb...?
2013. máj. 18. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ételdobozva vihetsz salátát vagy bármilyen főtt ételt, persze ez akkor működik igazán, ha van mikró, ahol meg tudod melegíteni.
2013. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy nincs mikró! Ráadásul mindig sikerült eddig kifolyatni, hiába vannak tök jó kis műanyag dobozaink, ilynkor mégis sikerül kifolyatni :/
2013. máj. 18. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Sonka, szalonna, kolbász.

Paprika, paradicsom.. zöldség.

Hal konzerv.

2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
úgy csinálsz csinálsz kaját,hogy másnapra még maradjon és egy kis dobozba elviszed : főtt krumpli, csirke, rizs, zöldség, tojás ilyesmi ezeket a krumplin kivül simán tudod szendvicsbe is tenni csak ne fehér kenyeret vegyél hanem teljeskiörlésűt ennyi:)
2013. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (Amúgy húst nem eszek)
2013. máj. 18. 22:29
 6/12 anonim válasza:

Tudom,hogy nem volt szó most erröl,de remélem sok vizet iszol!

Kajának meg szerintem esetleg finom gyünölcssalátát tudsz vinni,sima joghurtot még..meg almachips talán,bioboltos újságban is láttam ezt.

2013. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Napi 3-4 liter vizet iszok, de köszi ,hogy kérded :DDD

A joghurt, meg a gyümölcssaláta csak azért nem jó, mert az is kifolyik!!! (Ráadásul amilyen kétbalkezes vagyok, nálam 100%)

2013. máj. 19. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Sült hús vagy sült zöldség: ha nem eszel húst akkor marad a másik.
2013. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Gyümölcssaláta kifolyik?! Ne haragudj,ezt nem értem.:D Èn pl. úgy szoktam,hogy kis eper,banán,alma stb. esetleg rá méz.

Amúgy kefírt is vihetsz,az csak nem folyna ki,ha kibontod és rögtön megiszod.

2013. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De, mert leve lesz, és valahogy sikerül mégis kifolyatni :DDDD

Legalábbis eddig mindig sikerült oO

Na köszi az ötleteket, megoldom :)

2013. máj. 19. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!