Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék kezdeni magammal,...

Mit tudnék kezdeni magammal, hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Amikor a barátnőm nincs otthon akkor felszoktam venni néhány ruháját és úgy mászkálok otthon.

Gyerekkoromban sokat voltam otthon női ruhában mert az apám óvodás és általános iskolás koromban arra kényszerített, hogy öltözzek női ruhába és úgy táncoljak neki.

Azóta nem tudom legyőzni a női ruhák iránti vonzalmamat.


Kérlek ne nevessetek ki, elég nehéz volt ez névetelenül is leírnom.


Pszichológushoz nem merek menni, mert félek mit gondolna rólam.


23/F


2013. máj. 8. 21:52
 1/9 acelsziv ***** válasza:
Döntsd el, hogy férfi vagy. Mert most egyszerűen nem vagy biztos a nemi identitásodban.
2013. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem szakemberre lenne szükséged, biztos, hogy nehéz lenne megnyílni először, de szerintem látott már ettől morbidabb helyzeteket is. Bátran.
2013. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, pedig fontos lenne, hogy szakértő segítségét vedd igénybe, mert ez így nem jó. Egy heteró nő nem fogadja el általában az ehhez hasonló fétiseket, így viszont ha a nőkhöz vonzódsz, állandóan rejtegetned kell ezt és feszengesz miatta. Ez így nem egészséges (mármint a szorongás).


Hidd el, egy pszichológus NEM fog kinevetni, ez az utolsó dolog, amit tenne. Ők nap mint nap találkoznak ennél furcsább dolgokkal is. Ne hidd, hogy egyedül vagy ezzel a problémával, a női ruha szeretete manapság szinte már egy közismert fétis. Biztos vagyok benne, hogy egy pszichológus tudna segíteni abban, hogy változtass, vagy ha azt nem, akkor hogy elfogadd magad így.


És ne szégyelld, mert ez rohadtul nem a te hibád, hanem az elmebeteg apádé...

2013. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pszichológusnak van olyan titoktartási kötelezettsége mint az orvosoknak?
2013. máj. 8. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, van :)


Nekem az unokatestvérem pszichológus, ő mondta, hogy van :)

2013. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nagy lelki tehernek tűnik számodra, épp ezért kellene valakivel megbeszélned. Rengeteg olyan férfi van szerintem, aki bújik néha női ruhába, de ők ezt elfogadták és nem okoz lelkiismeret-furdalást számukra. Az h ezt csinálod önmagában még csak nem is bűn, de te bűnösnek érzed magad tőle és épp emiatt kellene valakit felkeresned. Amúgy pedig egy barátnő, akiben meg tudsz bízni annyira h megoszd vele szerintem nagyon sokat segíthet, aki elfogadja h van ilyen kattanásod és elfogad azzal együtt.
2013. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Apukád női ruhába öltöztetett és kényszerített, hogy táncolj neki?... nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez már a szexuális zaklatás kategória... messzebb nem ment ennél?


Akárhogy is, ha az én barátom lennél, engem egyáltalán nem zavarna ez a fétised, bár én meglehetősen nyitott vagyok e téren. Ha a barátnőddel vagytok (már) olyan viszonyban - és szerintem egy tartós párkapcsolat máshogy nem működhet - akkor mondd el neki. Ha tényleg szeret téged, támaszt fog adni, és könnyebben rá fogod tudni venni magad, hogy szakemberhez menj.


A pszichológus nem fog rólad gondolni semmit, egyébként sincs ebben semmi szerintem, önmagában nem nagy ügy az, hogy ki milyen ruhákat vesz föl- az egyetlen probléma ebben a szituációban az, hogy téged zavar és gyötör ez a dolog. Ezzel a gyötrelemmel kell elmenni a pszichológushoz. Aki pedig meg fog érteni téged és segíteni akar majd neked!


Sok sikert!!

23/N

2013. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Karenjeans87 ***** válasza:
apukád nem perverz? Szerintem a probléma a megfelelő apa szerep hiánya az életedben, anyukád mi szólt? Nekem sántít a téma. Ha igaz akkor megszakítanám apával a kapcsolatot akkoriban kellett volna feljelenteni zaklatásért. A dolgot pszichológus oldja meg. Ő is azt fogja mondani hogy nem volt hiteles férfi az apád. Sajnálom.
2013. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aspartia válasza:

Ha kimész az utcára, ott az összes tizenéves srác lánynak öltözik manapság.

Komolyra fordítva: tényleg tudom nehéz, de rákereshetnél neten, hogy esetleg nincs-e olyan pszichológus aki ilyesmire/ gyermekkori traumákra specializálódott.

Mert ha van már ilyenben tapasztalata, akkor tuti nem röhög ki, bár egyébként se tenné.

2013. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!