Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom megszerettetni...

Hogyan tudom megszerettetni magammal a zöldségeket?

Figyelt kérdés

Majdnem az össze zöldséget utálom, pedig tudom, hogy nagyon egészségesek és rengeteg ételben vannak (külön ciki ez vendégségben, de muszáj vagyok az ilyet visszautasítani, inkább, mint hogy lássák, hogy majdnem elhányom magam). Ma is ráharaptam egy zellerre és öklendezni kezdtem (általában ezt a reakciót váltja ki belőlem az, amit nem szeretek).


Szeretném ezt megfordítani, vagy legalább enyhíteni az undort, de nem tudom, hogyan tegyem. Valami ötlet?



2013. máj. 11. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd azzal, hogy nagyon finoman elkészíted.


Utána ne legyen más ennivalód.

2013. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a létező legjobb tanácsot adta az előttem szóló.


ezzel sokan vannak így, de a megoldást már nem keresik. valóban bíbelődni kell vele. a nem fás, zsenge karalábéból csak egy pár falat nyersen. aztán párolva akármilyen, neked tetsző ízesítéssel...ha nem jó, egy kicsit még csócsálod, oszt kuka.. aztán a sárgarépa, zellermártás(baromijó) majd beleszeretsz a tök különböző módjába. sok kaporral, hú de jó..vagy... különböző krémlevesek..példul az utált zeller..megfőzöd, mixeled, habarod, vagy bármi...

a többivel is hasonlóan..

céklaleves, stb..


még az is járható, hogy elmész mondjuk a westendbw és az alagsori kifőzdékben kérsz egy féladag akármilyen főzeléket...például a salátafőzelék..sokan az ablakon is kiugranának tőle, pedig az egyik legjobb..csak tudni kell elkészíteni...mert ami a receptajánlatokban van az borzasztó..


szóval..nem lehetetlen..


csak kicsiben, egyedül..a fehérvári úti piacon is jól főznek...és ott a kuka is...

2013. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!