Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület.13 éves vagyok...

Fitymaszűkület.13 éves vagyok és fitymaszűkületem van. Minden doki mást mond valamelyik teljes körülmetélést tanácsol valaki meg csak melegvizet és kenőcsöket. Ez súlyos? Ha igen és körülmetélés kell akkor azzal lehet élni? A műtét kockázatos?

Figyelt kérdés

Fürdéskor lejön a makkomrol könnyen a fityma de az alá már nem.

Ez mennyire súlyos?



2013. júl. 7. 22:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28%

Na mi van,elmentél dokihoz,döntöttél?


Amúgy simán bármilyen beavatozásod is lett,(remélem nem metéltek körül,)kapsz orvosi igazolást és szépen kitalálod hogy begyulladadt torkod,fáj a hasad és kész is.

2013. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
28%

Bőrbetegség miatt körülmetélni,ez biztos,nem csak így akarta a doki a kettőt egyszerre megszüntetni?-Mert sajnos erre is van példa.Sajnálak ha metélnek.


A gyógyulási idő 4-6 hét metélésnél,amíg a varratok is kiesnek,addig nem lehet tornázni.Bármiféle betegéset kitalálhatsz amúgy,senkinek semmi köze hozzá.


De mesélj mi volt?

2013. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megvan a műtét! Le is zajlott minden redben.


A doki azt mondta hogy minden ok királyság kenegessem meg ilyesmi DE


-A gél amit rárakok mindig véresen jön le.


-Az nemiszervem hogy ugymondjam egy nagy bumpszli.


-A rész ahol eddig ugye a zűkület miatt nem tudtam mosni most tiszta redva de azt mondták hogy nem érheti víz egy ideig.



mit tegyek?

2013. okt. 23. 21:00
 34/38 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Akkor tartsd be az orvos utasítását,de azért valami nedves törlőkendőt,ami nem illatosított azt használhatsz?

Kérdezz rá,ha igen akkor azzal tudod törölgetni.Sajna egy ideig még ilyen lesz,kell idő a teljes gyógyuláshoz,és azért bumszli a péniszed ,mert még be van gyulladva.


Amúgy altattak?

Nem fáj?


És vigyázz ne legyen lehetőleg merevedésed,tehát sexuális dolgokra ne goldolj:-),(kamasz vagy így néha akaratlanul is előfordul hogy egy jó csaj jut eszedbe,ami meg merevedést idézhet elő.)nert azt írták hogy az kicsit fájhat.


Gyógyulgassá csak!

Ügyes voltál!

2013. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%
Remélem már gyógyulgatsz és már a duzzanat is kezd eltűnni.Suliba simán azt hazudhatod mert senkinek semmi koze hozzá,hogy vakbél műtéted volt,mert az is alhasi műtét,ha esetleg még furcsán járnál és akkor simán mondhatod hogy az fáj még.
2013. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Kokeny marko válasza:
100%
én 13 éves vagyok és csak a makkom feléig tudom hátra huzni a fitymámat :/ mit tegyek hogy tovább tudjam huzni?
2014. szept. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
83%

Mark megpróbálhatod hogy minden este meleg vízben előbb csak áztatod magad úgy 5-10 percig,ezalatt szépen fellazul az egész tested,és a nemi szervednél is a bőr.Majd óvatosan el kezded hátrahúzni a fitymád többször,több percen keresztül,de csak óvatosan és nem durván,és ezt folytatod(úgy mintha csak maszturbálnál)addig amíg merev nem lesz a péniszed és utána is csinálod pár percig,de csak addig húzod ameddig engedi és nem fáj nagyon.


Mivel elég fiatal vagy lehet szerencséd lesz és azt veszed észre hogy szépen mindig kicsit hátrébb tudod a fitymád húzni és nem feszül vagy csak kevésbé feszül már.Mivel fiatal vagy lehet hogy szerencsés leszel és már pár hét alatt érzed hogy javul.


Ha nem éreznél,tapasztalnál változást 2-2,5 hét alatt sem akkor sajnos urológushoz kellene menned,oda egyedül is lehet menni,de mivel igen fiatal vagy jobb lenne ha szülő kísérne el,max amíg az orvos megvizsgál szépen megvárna kint a váróterembe és utána jönne csak be.De ha csak mereven van gond a fitymáddal akkor az orvosnak ezt el kell mondani,mert lanakdt állapotban vizsgál meg és nem fogja látni.Lehet írna fel valami szteroidos kenőcsőt először.Ha az sem segítene akkor is több lehetőséged van,a lényeg hogy sok orvos metélés párti így ha ezzel állna elő,akkor közölni kell ez az amit mindenképpen el akarsz kerülni.


Tehát próbáld meg először a kádban a fitymád tornáztatását ha nem segít akkor meg menjél el urológushoz.

2014. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
Sziasztok most leszek 13 éves 20 nap múlva es elozo heten volt a fitymaműtétem Márc. 9.-én es nekem pár szurit kaptam a péniszembe az egy kicsit fájt es utana lézerrel vágták le a figymámat abból nem éreztem semmit es a varrás pár helyen egy kicsit még fájt es utana mikor kinent az erzestelenito akkor nagyon nagyon elkezdett fájni akkor hazamentunk megittam egy Cataflam-V-t es utana kezdett csillapodni a fájdalom es utana mar nem fájt meg hat persze hogy bekotottek es ez a műtét hat nem a korházba történt hanem egy magánrendelőbe és nem volt valami olcsó műtét (80.000 Ft volt) na de nem ez a fontos az a lenyeg hogy mar nemnagyon faj csak párszor a hugycsövem összeragad es ossze kell nyomkodnom meg morzsolnom es akkor jo lesz meg hát fürdésnél nemszabad vizhez ernie es azt mondta az orvos hogy zacskot rakjunk ra es erre apam kitalalta hogy óvszert húzzunk rá és így kényelmesebben megoldottuk es hat minden nap cserelni kell a kötést vagy két naponta es hat ezt szerettem volna írni. :)
2016. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!