Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület.13 éves vagyok...

Fitymaszűkület.13 éves vagyok és fitymaszűkületem van. Minden doki mást mond valamelyik teljes körülmetélést tanácsol valaki meg csak melegvizet és kenőcsöket. Ez súlyos? Ha igen és körülmetélés kell akkor azzal lehet élni? A műtét kockázatos?

Figyelt kérdés

Fürdéskor lejön a makkomrol könnyen a fityma de az alá már nem.

Ez mennyire súlyos?



2013. júl. 7. 22:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Mi az a bőrbetegség?

Mikor műttenének?

2013. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen műtét előtt nem szabad azon gondolkodni, hogy mi van ha elrontják. Nem fogják, főleg hogy ez egy rutin dolog. Persze mindig van kockázat, de azért mégsem egy szívműtétről van szó.
2013. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Valamilyen lichtenberg. Gondolom hogy nem rontják el :) de mikor sportolhatok, mikor mehetek suliba? Most műtenek a héten vasárnap.

Mit mondjak az osztálytársaimnak ha nem megyek 1 hétig suliba persze csak ha nem megyek? Torokmandula műtét vagy mi?

2013. szept. 17. 20:39
 24/38 anonim ***** válasza:

Engem péntek reggel műtöttek, hétfőn dolgoztam..

Kicsit jövő-menős, olykor fél fenékkel kis időre bárszéken..

Senkinek se tünt fel, persze óvatosan mozogtam..

2013. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

És nem altattak, kaptam kb 3 pici szúrást, aztán annyi. Ami persze nem kellemes, de fontos, hogy lelkileg készül az ember a fájdalomra, semmi probléma, simán kibírható.

Persze tart az ember minden késes, inekciós orvostól, de simán belefér a fájdalomtűrésbe.

A varrat felszívódo volt, idővel kipotyogott, előtte picit szúr ami kiáll, de semmi gond.

Én így éltem meg...

2013. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Na az nagyon érdekes, ha valami lichtenberg. Talán lichen. Nem? Olvasd el az ambuláns lapodat, azon rajta kell lennie a pontos oknak!


Én a lichen sclerosus athrophicusra (lsa) gondolok, van itt is róla topik, ahol nagyon szépen összegezve vannak róla a dolgok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..

2013. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Osztálytársaknak mint mindjak ha 4 napig hiányzok? :/
2013. szept. 18. 16:38
 28/38 anonim ***** válasza:
Vagy megmondod az igazat, vagy lódítasz valamit. Pl. külföldön élő nagybátyád/vagy tetszőleges rokon/ meglátogatása családilag vagy hasonló.
2013. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom megmondhatod az igazat, még vigyázni is fognak rád, nem szégyen ez, persze ökrök mindig akadnak...
2013. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Lebetegedtél azt csá. Nem nagy szenzáció, hogy valaki négy napot hiányzik.
2013. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!