Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz-Glutén intoleranciából...

Laktóz-Glutén intoleranciából mennyi az esély hogy valaha kigyogyul az ember?

Figyelt kérdés
18/F
2012. nov. 9. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A gluténról nem tudok nyilatkozni, csak a laktózról és abból nem igazán lehet kigyógyulni sajnos. Két fajtája van: a veleszületett, amikor már eleve hiányzik az a bizonyos enzim a szervezetedtől, illetve a szerzett, amikor vmiért nem termeli többet az enzimet a tested.

Sajna a két érzékenység gyakran jár együtt :/

2012. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én személy szerint elképzelhetőnek tartom, hogy a szervezet meggyógyítsa önmagát, de a mai orvostudomány ezt lehetetlennek tartja, és én sem tudok rá módot, nekem nincs ilyen problémám, vagyis nem evidens, de valamilyen enyhe mértékben én is rosszul reagálok a sok tejre, a lisztre meg nem egyértelmű


attól függ mennyire vagy elfogadó, vagy mennyire vagy képes utána járni a dolgoknak, hallottál már olyan emberekről, akik elképesztő betegségekből gyógyultak ki?

neten találhatsz ilyeneket, ha keresel


de az esélyekkel nem érdemes foglalkozni, a te szervezeted nem foglalkozik a százalékokkal, hogy a többi embernek milyen a szervezete..

2014. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!