Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hízni szeretnék, mit tegyek?

Hízni szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a tanácsotokra lenne szükségem. 183 cm, 59 kg-os, 25 éves srác vagyok. Nagyon szeretnék hízni, ehhez milyen vitaminokra és étrendre lenne szükségem? Aki hasonló cipőben jár vagy járt, tudna valamilyen hízókúrás táblázatot belinkelni? Vagy akár a sajátját? Kérlek segítsetek..előre is köszönöm
2009. okt. 25. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

izmosodni akarsz, vagy pocakosodni és hájasodni?



Ha izmosodni akarsz akkor egyél sok húst és bőrkét meg kocsonyát és sportolj keményen triatlonozz, kajakozz vagy vizilabdázz csapatban!!


Ha csak hájasodni akarsz akkor egyél rengeteg csokit napi szinten legalább 4 táblával és mozogj minnél kevesebbet!!

2009. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, konkrétan hízni szeretnék...combra mindenhova:) de azért cukorbeteg sem szeretnék lenni:)
2009. okt. 25. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem leszel az, ahhoz hajlam is kell..


Nem elég csak sok cukrot enni...

2009. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké köszi, várok még véleményeket,tanácsokat
2009. okt. 25. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem egyél bőségesen (szénhidrát,fehérje,vitaminok minden ami jó) és kezdj el vmi sportot, ez sztem beválik
2009. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a lényeg mert attól hogy most esel húst és hússzármazékokat és sportolsz attól nem leszel EGÉSZSÉGES mert hiába dolgozod fel a zsír, szénhidrátot és a szervetlen sókat attól még rengeteg tejsav keletkezik! Ugyan annyi vagy több zöldség-gyümölcs kell mint amennyi húst eszel mert a húsban általában csak D,B, vitamin és vas van. Persze ezt most nem tudod betartani de ha megint jön a jó idő akkor annyit csinálj naponta hogy legalább levett pólóval állj ki a napra vagy feküdj ki (ennyi napozáshoz nem kell naptej) mert a napból tudjuk felvenni a D vitamint (igen mondtam hogy húsban is van meg a babban de étkezéssel nem tudunk annyit bevinni mint amit nap ad) szóval egy 5 percet naponta napozz és igen sportolni sportolni sportolni. Ja és a legfontosabb a te korodban már kell minimum napi 1,5 liter de jobb ha megiszol 2,2-5 litert, főleg ha nekiállsz sportolni ja és persze vizet nem kólát v. sprite-ot... mert az megint csak cukor.

F/14 (szeretem a bioszt xdddd... csak a botanikát utálom xdddd)

2009. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: malacot nem ajánlom hogy egyél mert majdnem zsír az egész, szárnyasokat, halat (én személy szerint csak csirkét eszem de mind1 xddd) szóval ennyi.
2009. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi:)
2009. okt. 27. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdjél el vmilyen sportot,pl:testépítés én ezt csinálom és a mindenem,de lehet bármi küzdősport,vízilabda.

Sok fehérje sok szénhidrát,multivitamin ezerrel.

Ha kell segítség írj privit,én 55kilóról mentem fel 88-ra és még tömegelek felfele.


22F

2009. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, sokat segített
2009. okt. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!